Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У 2017 році вінничани сплатили понад 5 млн грн штрафів за правопорушення Роздрукувати

В обласній Раді відбулась чергова відкрита зустріч з керівництвом Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.

У заході взяли участь заступники  голови обласної Ради Ігор Хміль та Михайло Кременюк. Також були запрошені депутати обласної Ради, начальники та працівники відділів і управлінь виконавчого апарату обласної Ради, керівники комунальних підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.

Перед  присутніми виступили заступник начальника управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції  України Олександр Гаркавюк та  заступник начальника Головного управління  Національної поліції у Вінницькій області Руслан Мороз. Вони представили результати своєї роботи станом на 1 грудня 2017 року.

– Працівниками нашого управління було складено 34700 адмінматеріалів на суму 7 млн грн, з них в бюджет області вінничанами добровільно сплачено понад 5 млн грн, – зазначив  Олександр В’ячеславович.  – Було складено майже 9000 адмінматеріалів за розпиття спиртних напоїв, появу у нетверезому вигляді у громадських місцях.  Особливу увагу приділяємо порушенням у сфері дотримання дорожнього руху. Патрульними було складено понад 25000 адмінматеріалів. На жаль, часто водії  керують транспортними засобами в стані сп’яніння. Лише  нашими працівниками  було задокументовано більше 2000 таких порушень. Серед порушників було 11 поліцейських, 18 військовослужбовців та 4 військовослужбовці Національної гвардії. Вказані працівники  звільнені з правоохоронних та військових органів. 

Олександр Гаркавюк  зупинився на проблемній ситуації з водіями, які перебувають під наркотичним впливом.   

– У місті Вінниці патрульні протягом року купують за власні кошти наркотести, вартість одного складає 260 грн, - продовжує він. –  Прошу врахувати це при прийнятті бюджету, адже  наркотести можуть проводити лише лікарі комунального закладу «Соціотерапія».

Також поліцейський повідомив, що за зазначений період 199 водіїв залишили місце пригоди після аварії. Однак вінницькі правоохоронці забезпечили 90% розкриття таких злочинів по гарячих слідах і утримують перше місце в Україні з їхнього розкриття.

– У ці дні триває операція «Перевізник – Зима», під час якої задокументовано 237 випадків порушення вимог водіями, які перевозять пасажирів. Був випадок, коли водій перевозив 40 пасажирів у стані наркотичного сп’яніння. В цей період зафіксували понад 160 підробок документів та знайшли  70 осіб, які  перебувають у розшуку.

Також Олександр Гаркавюк розповів про  результати набору до Патрульної поліції.

– Закінчилось вже три набори, після яких 80 вінничан стануть до лав патрульної поліції. Ще є 42 вакансії  і ми оголосили додатковий набір, - сказав він. 

Депутат обласної Ради Андрій Вигонюк запропонував дати протокольне доручення бюджетній комісії щодо внесення змін до бюджету для забезпечення тест-системами комунального підприємства «Соціотерапія».

Заступник начальника головного управління  Національної поліції у Вінницькій області Руслан Мороз повідомив, що закуплено 10 нових автомобілів «Рено» для ефективного патрулювання на дорогах області.  Планується відкриття 37 поліцейських станцій, яка забезпечуватимуть цілодобове вартування.

Зазначені зустрічі проводяться  відповідно до вимог статті 88 Закону України « Про національну поліцію» і графіку відкритих зустрічей керівництва ГУНП у Вінницькій області із депутатським корпусом обласної Ради за ініціативи постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.

Повернутись Створено: 14 грудня 2017 року, 13:12
Оновлено: 14 грудня 2017 року, 13:22
Переглядів: 1025

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація