Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У 2019 році на обласну програму міжнародного та транскордонного співробітництва виділено 770 тисяч гривень Роздрукувати

Днями Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації прозвітував про виконання Програми розвитку міжнародного та транскордонного співробітництва Вінницької області на 2016-2020 роки, яка була затверджена рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11.02.2016 №46. Всього на виконання програми протягом 2019 року передбачено  770 тис грн.

Департаментом спільно з Посольством Королівства Нідерландів в Україні та Голландським консорціумом «Partners in Business Biobased Energy Ukraine» було організовано семінар «Розвиток біоенергетичного бізнесу та інвестицій в Україні. Обмін досвідом для підготовки прибуткових проектів». Під час семінару представники сфери бізнесу Вінницької області мали можливість обмінятися досвідом підготовки проектів у галузі відновлюваної енергетики в процесі прискореного курсу розробки бізнес-проектів, ознайомитися із законодавчим забезпеченням розвитку біоенергетики в Україні, практичними прикладами голландських компаній та розглянути програми фінансування біоенергетичних проектів від українських та міжнародних фінансових установ.

В рамках встановлення прямих ділових контактів, розвиток двостороннього соціально-економічного та культурного співробітництва забезпечено візит делегації фахівців соціальної сфери Ясського повіту Румунії до Вінницької області. Забезпечено участь делегацій регіонів-партнерів у святкових заходах з відзначення Дня Європи.

Економічний, аграрний, експортний потенціали області презентовано в рамках виїзної економічної місії підприємців Вінницької області до Румунії. Представники соціальної сфери Ясського повіту в ході візиту ознайомились із діяльністю закладів соціального захисту і реабілітації дітей та інших соціальних груп, відвідали Вінницький молодіжний центр «Квадрат». Здійснено обмін досвідом вінницьких та румунських фахівців щодо соціальної реабілітації дітей та молоді із порушеннями інтелектуального та ментального розвитку. Поглиблено міжрегіональну співпрацю, зокрема – налагоджено міжгалузеве співробітництво в галузях культури, освіти, соціального захисту населення, молодіжної політики, регіонального розвитку та інвестицій.

Для створення та підтримки позитивного іміджу Вінницької області, розвиток економічного співробітництва, поширення інформації про соціально-економічний та культурний потенціал Вінницької області, встановлення прямих ділових контактів, розвиток двостороннього соціально-економічного та культурного співробітництва організовано і проведено 7 офіційних зустрічей з Надзвичайними і Повноважними Послами: Республіки Молдова, Республіки Корея, Королівства Нідерланди, Республіки Білорусь, Представництва Європейського Союзу в Україні, Австралії, Генеральним Консулом Румунії в Чернівцях та робочі зустрічі із представниками міжнародних організацій та іноземних інвесторів. Зокрема, 11 зустрічей з довгостроковими спостерігачами місій ОБСЄ/БДІПЛ, ЕМЕМО, САNALЕМ, які перебували на Вінниччині з метою спостереження за виборами Президента України та достроковими парламентськими виборами. Під час зустрічей презентовано економічний, інвестиційний, експортний потенціал Вінницької області, встановлено нові контакти з іноземними партнерами, забезпечено формування позитивного іміджу Вінниччини як надійного партнера для співробітництва та реалізації інвестиційних проектів. Крім того офіційним спостерігачам від міжнародних організацій забезпечено всебічне сприяння у здійсненні ними повноважень під час виборчого процесу.

Ще одним кроком виконання програми є проведення заходів з тематики європейської інтеграції, зокрема, в рамках Дня Європи та Реалізація державної політики у контексті інтеграційних процесів в Україні. 18 травня, в День Європи, забезпечено роботу інформаційного пункту з метою поширення інформаційних матеріалів про Європейський Союз, НАТО, програми та проекти, які реалізуються ЄЄ в Україні. Протягом тижня у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах області проводились інформаційно-освітні заходи, присвячені країнам ЄС та європейським стандартам життя. Як результат – підвищено рівень поінформованості громадян про стан та перспективи реалізації євроінтеграційного курсу України, зокрема розповсюджено серед населення брошури та буклети з цікавою інформацією про країни Європи, а також зовнішню символіку Європейського Союзу. Була проведена вікторина «Що я знаю про Європейський Союз».

В рамках цих заходів організовано проведення майстер-класів з паперопластику, аквагриму, твістингу. За підтримки Представництва НАТО в Україні проведено інформаційно-освітню кампанію, присвячену актуальним питанням співробітництва України з НАТО, розповсюджено бюлетені «Десять цікавих фактів про НАТО», «П’ять найпоширеніших російських міфів про ІІА'ГО» та «Відносини Україна – НАТО». Проведення урочистих заходів до Дня Європи сприяло поглибленню європейської самоідентифікації громадян.

– Додаткові заходи, не передбачені програмою, у  першому півріччі 2019 року не проводились, – зазначає директор Департаменту Володимир Мережко. – Виконання заходів Програми міжнародного та транскордонного співробітництва Вінницької області на 2016-2020 роки сприяло нарощуванню обсягів експорту вінницьких підприємств, залученню інвестицій в економіку регіону, поглибленню міжгалузевих зв’язків з регіонами-партнерами іноземних держав. В зв’язку з цим, продовження виконання заходів Програми є доцільним.

Повернутись Створено: 9 серпня 2019 року, 12:39 Переглядів: 105

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація