Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У 2019 році на обласну програму міжнародного та транскордонного співробітництва виділено 770 тисяч гривень Роздрукувати

Днями Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації прозвітував про виконання Програми розвитку міжнародного та транскордонного співробітництва Вінницької області на 2016-2020 роки, яка була затверджена рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11.02.2016 №46. Всього на виконання програми протягом 2019 року передбачено  770 тис грн.

Департаментом спільно з Посольством Королівства Нідерландів в Україні та Голландським консорціумом «Partners in Business Biobased Energy Ukraine» було організовано семінар «Розвиток біоенергетичного бізнесу та інвестицій в Україні. Обмін досвідом для підготовки прибуткових проектів». Під час семінару представники сфери бізнесу Вінницької області мали можливість обмінятися досвідом підготовки проектів у галузі відновлюваної енергетики в процесі прискореного курсу розробки бізнес-проектів, ознайомитися із законодавчим забезпеченням розвитку біоенергетики в Україні, практичними прикладами голландських компаній та розглянути програми фінансування біоенергетичних проектів від українських та міжнародних фінансових установ.

В рамках встановлення прямих ділових контактів, розвиток двостороннього соціально-економічного та культурного співробітництва забезпечено візит делегації фахівців соціальної сфери Ясського повіту Румунії до Вінницької області. Забезпечено участь делегацій регіонів-партнерів у святкових заходах з відзначення Дня Європи.

Економічний, аграрний, експортний потенціали області презентовано в рамках виїзної економічної місії підприємців Вінницької області до Румунії. Представники соціальної сфери Ясського повіту в ході візиту ознайомились із діяльністю закладів соціального захисту і реабілітації дітей та інших соціальних груп, відвідали Вінницький молодіжний центр «Квадрат». Здійснено обмін досвідом вінницьких та румунських фахівців щодо соціальної реабілітації дітей та молоді із порушеннями інтелектуального та ментального розвитку. Поглиблено міжрегіональну співпрацю, зокрема – налагоджено міжгалузеве співробітництво в галузях культури, освіти, соціального захисту населення, молодіжної політики, регіонального розвитку та інвестицій.

Для створення та підтримки позитивного іміджу Вінницької області, розвиток економічного співробітництва, поширення інформації про соціально-економічний та культурний потенціал Вінницької області, встановлення прямих ділових контактів, розвиток двостороннього соціально-економічного та культурного співробітництва організовано і проведено 7 офіційних зустрічей з Надзвичайними і Повноважними Послами: Республіки Молдова, Республіки Корея, Королівства Нідерланди, Республіки Білорусь, Представництва Європейського Союзу в Україні, Австралії, Генеральним Консулом Румунії в Чернівцях та робочі зустрічі із представниками міжнародних організацій та іноземних інвесторів. Зокрема, 11 зустрічей з довгостроковими спостерігачами місій ОБСЄ/БДІПЛ, ЕМЕМО, САNALЕМ, які перебували на Вінниччині з метою спостереження за виборами Президента України та достроковими парламентськими виборами. Під час зустрічей презентовано економічний, інвестиційний, експортний потенціал Вінницької області, встановлено нові контакти з іноземними партнерами, забезпечено формування позитивного іміджу Вінниччини як надійного партнера для співробітництва та реалізації інвестиційних проектів. Крім того офіційним спостерігачам від міжнародних організацій забезпечено всебічне сприяння у здійсненні ними повноважень під час виборчого процесу.

Ще одним кроком виконання програми є проведення заходів з тематики європейської інтеграції, зокрема, в рамках Дня Європи та Реалізація державної політики у контексті інтеграційних процесів в Україні. 18 травня, в День Європи, забезпечено роботу інформаційного пункту з метою поширення інформаційних матеріалів про Європейський Союз, НАТО, програми та проекти, які реалізуються ЄЄ в Україні. Протягом тижня у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах області проводились інформаційно-освітні заходи, присвячені країнам ЄС та європейським стандартам життя. Як результат – підвищено рівень поінформованості громадян про стан та перспективи реалізації євроінтеграційного курсу України, зокрема розповсюджено серед населення брошури та буклети з цікавою інформацією про країни Європи, а також зовнішню символіку Європейського Союзу. Була проведена вікторина «Що я знаю про Європейський Союз».

В рамках цих заходів організовано проведення майстер-класів з паперопластику, аквагриму, твістингу. За підтримки Представництва НАТО в Україні проведено інформаційно-освітню кампанію, присвячену актуальним питанням співробітництва України з НАТО, розповсюджено бюлетені «Десять цікавих фактів про НАТО», «П’ять найпоширеніших російських міфів про ІІА'ГО» та «Відносини Україна – НАТО». Проведення урочистих заходів до Дня Європи сприяло поглибленню європейської самоідентифікації громадян.

– Додаткові заходи, не передбачені програмою, у  першому півріччі 2019 року не проводились, – зазначає директор Департаменту Володимир Мережко. – Виконання заходів Програми міжнародного та транскордонного співробітництва Вінницької області на 2016-2020 роки сприяло нарощуванню обсягів експорту вінницьких підприємств, залученню інвестицій в економіку регіону, поглибленню міжгалузевих зв’язків з регіонами-партнерами іноземних держав. В зв’язку з цим, продовження виконання заходів Програми є доцільним.

Повернутись Створено: 9 серпня 2019 року, 12:39 Переглядів: 171

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація