Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У 21-му пісенному фестивалі «Чехочинські творчі зустрічі» у Польщі братиме участь вінничанка Роздрукувати

14 червня до голови обласної Ради Анатолія Олійника зі словами подяки прийшли вінничанки - Валентина Опушко та її донька Тетяна. Дякували за сприяння у виділенні коштів для придбання сценічних костюмів дівчини, в яких вона виступатиме на 21 пісенному фестивалі «Чехочинські творчі зустрічі», що пройде в польському місті з 26 липня по 5 серпня.  Дівчина стала лауреатом конкурсу, який проходив 6-7 квітня у Вінниці. На конкурсі Тетяна Опушко представлятиме подільський край та співатиме дві пісні – про Вінницю та твір польської групи «Еней», яка присвячена загиблим воїнам АТО.

Незважаючи на низку проблем із здоров’ям, дівчина залишається оптимістом та має активну життєвою позицією.

– Ви звернулися до мене, аби я вам допоміг фінансово, я, в свою чергу, звернувся до громадської організації допомоги та захисту інвалідів «Вікторія», яка саме опікується дітками із проблемами здоров’я. Громадська організація відгукнулася, і вам перерахували 4500 гривень, - сказав Анатолій Олійник.

Одним із своїх сценічних костюмів дівчина вже похвалилася та показала Анатолію Дмитровичу. Також Анатолій Олійник передав невеликі символічні подарунки, які дівчина зможе вручити в Польщі від імені Вінницької області.

Засновниками та організаторами фестивалю-конкурсу «Золотий птах» виступили громадська організація  «Центр «Культурна стратегія–ХХІ», ВРЦСМ галерея «Арт-шик», ТМ «RUTA», Департамент культури Вінницької міської ради, Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації.

Після проведення двох конкурсів зацікавленість фестивалем «Золотий птах» зросла. Концерти, що проводяться в рамках фестивалю, набули значної популярності не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Фестиваль став справжнім святом музичного мистецтва, на якому демонструється багатство не тільки вітчизняної, а й світової музичної культури. Захід вирізняє бездоганна якість організації, професіоналізм і майстерність виконавців. Організаційний комітет почав отримувати заявки на участь у Фестивалі з інших країн.

27 травня 2016 року у консульстві Республіки Польща у місті Вінниці  було підписано договір  «Про співпрацю в галузі культури і музичної освіти, а також обмін молоддю з обмеженими можливостями» між директором Фонду Ініціатив «PRO OMNIBUS» Мирославом Сатрою м. Чехочинек (Польща) та головою громадської організації «Центр – Культурна стратегія ХХІ століття» – Людмилою Бушинською (м. Вінниця), що і надало Фестивалю нового статусу – міжнародного.

У 2017 році Фестиваль «Золотий птах» взяла під свій патронат дружина Президента України Марина Порошенко, яка опікується дітьми з обмеженими можливостями, а саме інклюзивною освітою в Україні.

6-7 квітня 2017 року в місті Вінниці пройшов І Міжнародний пісенний фестиваль-конкурс «Золотий птах» для дітей та молоді з обмеженими можливостями. За результатами фестивалю Україну представлятиме три учасника, одна з яких - вінничанка Тетяна Опушко.

Повернутись Створено: 14 червня 2017 року, 18:12 Переглядів: 1201

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація