23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У 21-му пісенному фестивалі «Чехочинські творчі зустрічі» у Польщі братиме участь вінничанка Роздрукувати

14 червня до голови обласної Ради Анатолія Олійника зі словами подяки прийшли вінничанки - Валентина Опушко та її донька Тетяна. Дякували за сприяння у виділенні коштів для придбання сценічних костюмів дівчини, в яких вона виступатиме на 21 пісенному фестивалі «Чехочинські творчі зустрічі», що пройде в польському місті з 26 липня по 5 серпня.  Дівчина стала лауреатом конкурсу, який проходив 6-7 квітня у Вінниці. На конкурсі Тетяна Опушко представлятиме подільський край та співатиме дві пісні – про Вінницю та твір польської групи «Еней», яка присвячена загиблим воїнам АТО.

Незважаючи на низку проблем із здоров’ям, дівчина залишається оптимістом та має активну життєвою позицією.

– Ви звернулися до мене, аби я вам допоміг фінансово, я, в свою чергу, звернувся до громадської організації допомоги та захисту інвалідів «Вікторія», яка саме опікується дітками із проблемами здоров’я. Громадська організація відгукнулася, і вам перерахували 4500 гривень, - сказав Анатолій Олійник.

Одним із своїх сценічних костюмів дівчина вже похвалилася та показала Анатолію Дмитровичу. Також Анатолій Олійник передав невеликі символічні подарунки, які дівчина зможе вручити в Польщі від імені Вінницької області.

Засновниками та організаторами фестивалю-конкурсу «Золотий птах» виступили громадська організація  «Центр «Культурна стратегія–ХХІ», ВРЦСМ галерея «Арт-шик», ТМ «RUTA», Департамент культури Вінницької міської ради, Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації.

Після проведення двох конкурсів зацікавленість фестивалем «Золотий птах» зросла. Концерти, що проводяться в рамках фестивалю, набули значної популярності не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Фестиваль став справжнім святом музичного мистецтва, на якому демонструється багатство не тільки вітчизняної, а й світової музичної культури. Захід вирізняє бездоганна якість організації, професіоналізм і майстерність виконавців. Організаційний комітет почав отримувати заявки на участь у Фестивалі з інших країн.

27 травня 2016 року у консульстві Республіки Польща у місті Вінниці  було підписано договір  «Про співпрацю в галузі культури і музичної освіти, а також обмін молоддю з обмеженими можливостями» між директором Фонду Ініціатив «PRO OMNIBUS» Мирославом Сатрою м. Чехочинек (Польща) та головою громадської організації «Центр – Культурна стратегія ХХІ століття» – Людмилою Бушинською (м. Вінниця), що і надало Фестивалю нового статусу – міжнародного.

У 2017 році Фестиваль «Золотий птах» взяла під свій патронат дружина Президента України Марина Порошенко, яка опікується дітьми з обмеженими можливостями, а саме інклюзивною освітою в Україні.

6-7 квітня 2017 року в місті Вінниці пройшов І Міжнародний пісенний фестиваль-конкурс «Золотий птах» для дітей та молоді з обмеженими можливостями. За результатами фестивалю Україну представлятиме три учасника, одна з яких - вінничанка Тетяна Опушко.

Повернутись Створено: 14 червня 2017 року, 18:12 Переглядів: 993

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація