Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Байраківці на День села вітали найстарших жителів громади Роздрукувати

28 серпня, у свято Успіння Пресвятої Богородиці, жителі Байраківки Немирівського району відзначили День села. На гостину до байраківчан завітали заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, Немирівський міський голова Віктор Качур, фермери, депутати, представники районної та Немирівської міської громади.

Урочистості розпочались на сільському майдані. До місцевих керівників, дорослих і маленьких мешканців громади звернувся Михайло Кременюк.

– Дорогі земляки, шановні організатори й запрошені! Вітаю вас зі святом Успіння Пресвятої Богородиці та з Днем села. Обласна Рада завжди підтримує такі починання й заходи, особливо ті, які стосується патріотичного виховання молоді, – наголосив Михайло Володимирович у своєму виступі. – Так, цього року в області пройшов козацький вишкіл «Козацька держава – наша гордість та слава», і я сподіваюся, що у майбутньому ми проведемо це свято в більш ширшому й цікавішому форматі. Зичу вашій громаді добробуту, процвітання, а сьогодні – гарного відпочинку.

Під час концертної програми ведучі вітали тих, хто народився цього року в селі, і хто став на весільний рушник. З теплими словами вдячності звернулися і до найстарших представників громади, які своїми працьовитими руками розбудовували село у важкі роки. Вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя, захищаючи незалежність і суверенітет нашої країни сьогодні. На їхню честь лунали пісні та поетичні рядки у виконанні місцевих аматорських колективів Співали пісень, які присвячувались Україні, рідному краю, батькам і нашим захисникам. 

Немирівський міський голова Віктор Качур подякував жителям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села. Найактивнішим і найстаршим Михайло Кременюк і Віктор Качур вручили подяки за вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади, активну участь у її громадському житті.

Плазмовий телевізор подарували для учнів місцевої школи, яка носить ім’я Героя України Максима Шимка, що загинув смертю хоробрих на Майдані взимку 2014 року. Подякою відзначили і матір загиблого Героя, Зою Кузьменко, яка народилася і виросла у Байраківці.

На завершення свята всіх присутніх частували духмяними смачними короваями, а дітей – фруктами і солодощами.

Також на гостей та жителів села  чекали смачні байраківські страви – козацький куліш і вареники, а найменші розважались на ігрових майданчиках та у різноманітних конкурсах і атракціонах.

Повернутись Створено: 29 серпня 2017 року, 11:59 Переглядів: 1763

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація