23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Бершаді взяли під контроль підприємництво та надходження до бюджету Роздрукувати

9 квітня про результати роботи у І кварталі поточного року перед головою облдержадміністрації Іваном Мовчаном звітував Бершадський район. У нараді також взяв участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

У своїй доповіді голова райдержадміністрації Михайло Бурлака зупинився на галузях агропромислового комплексу, охорони здоров’я, освіти, надання адміністративних послуг та будівництва доступного житла. Тут район має традиційні для області здобутки і проблеми, які є поточними і вирішуваними.

А от стан справ у сфері підприємництва Бершадщини визнаний незадовільним. Так начальник Головного управління економіки ОДА Андрій Гижко зауважив, що 6% зайнятого населення отримують зарплату нижчу мінімальної, а середня зарплата у районі – на 400 гривень менша за середню по області (2 141 грн.).

Заступник голови ОДА Григорій Дерун повідомив, що дане питання знаходиться під контролем облдержадміністрації і розробляється план заходів, які сприятимуть вирішенню даного проблемного питання.

Ігор Кревський підтримав колег у тому, що для такого великого району як Бершадський неприпустимі погані економічні показники. Він додав, що районним керівникам варто використовувати досвід господарювання кращих районів Вінниччини, зі свого боку – влада області також готова допомагати.

Крім того, перший заступник голови обласної Ради зауважив, що паралельно з вирішенням поточних господарських питань органи самоврядування мають працювати на перспективу. Зокрема, сприяти реформуванню місцевого самоврядування в Україні, яке, перш за все, забезпечить фінансову самодостатність територіальних громад.

– Сьогоднішня бюджетна система не задовольняє потреб місцевих громад. Порівняйте, в Україні фінансове забезпечення одного жителя становить в середньому 1 тис. грн., тоді як у Польщі – 16 тис. грн. Нерівномірний розподіл цього показника і в середині країни: якщо у Києві він становить 4 тис. грн., то в обласних центрах – 200 грн., а районних – 80 грн., – повідомив І.Кревський.

Відтак він закликав депутатський корпус Бершадщини активізувати просвітницьку роботу в районі щодо реформи місцевого самоврядування.

 

 

 

Повернутись Створено: 10 квітня 2013 року, 11:46 Переглядів: 811

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація