Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Бершадській лікарні планується встановлення інклюзивного ігрового майданчика Роздрукувати

Депутат обласної Ради Лариса Білозір відвідала Бершадську окружну лікарню інтенсивного лікування і оглянула відремонтовані інфекційне та неврологічне відділення, новий реабілітаційний центр для дітей з особливими потребами, де практикуються інклюзивні методи навчання й виховання таких дітей.

– У Бершадській окружній лікарні інтенсивного лікування за останні 2 роки було зроблено більш, ніж за попередніх 24, і я дійсно приємно вражена тими змінами, які відбулися завдяки спільній роботі уряду, місцевої влади, народного депутата Миколи Кучера, медпрацівників, – повідомляє на своїй сторінці Facebook Лариса Білозір.

Приміщення лікарні депутату обласної Ради показали керівник райдержадміністрації Іван Стефанцов та головний лікар медичного закладу Лілія Брикуля.  В лікарні працює дитячий психіатр, лікар рефлексотерапевт та мануальний терапевт, масажисти, лікар педіатр, медичні сестри. Також цієї осені плануємо встановити інклюзивний ігровий майданчик, адже було виграно грант, який буде реалізовано за кошти грантодавця, районної ради та партнерів.

– Хочу зазначити, що за останні 2 роки за сприяння народного депутата Микола Кучера на лікарню було виділено більше 3 млн. грн: На ремонт теплотраси до лікарні, реконструкцію інфекційного відділення, придбання обладнання та меблів. Так, капітальний ремонт інфекційого відділення не проводився вже більше 20 років, а у 2016-2017 рр. нарешті вдалося здійснити капітальний ремонт палат для хворих, підвести холодне і гаряче водопостачання, відремонтувати внутрішні вбиральні, замінити вікна та двері на енергозберігаючі, закупити пральні машини, нову білизну, створити нові комфортні умови для повноцінного лікування інфекційних хворих. Але ще багато роботи попереду, до кінця року планується ремонт дитячого відділення, харчоблоку та поліклініки, – розповідає Лариса Білозір. – Тому вважаю, що Бершадь може стати центром госпітального округу, адже має на сьогодні всі необхідні для цього передумови та потенціал. Обслуговуємо 109941 особу, надаючи медичну допомогу населенню 3-х районів. Кадровий склад медичних працівників в Бершадській окружній лікарні інтенсивного лікування високому рівні, тут працює 95 лікарів, із них майже 2/3 з вищою або першою категорією.

Повернутись Створено: 16 серпня 2017 року, 17:45 Переглядів: 1166

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація