Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Бершадському районі презентували книгу історії села Роздрукувати

Про село Серединка Бершадського району написали краєзнавчу книгу «Серединка – тепла крапка на карті України». Авторами стали місцеві письменники, журналісти Петро Маніленко і Федір Шевчук.

Видали книгу в рамках програми «Моя Вінниччина» за сприяння  комунальної установи «Видавничий дім «Моя Вінниччина» та Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації.

– На презентації книги односельці називали місця, де мешкають вихідці з їхнього села – не тільки Київ, Харків, Донецьк, а й США, Ізраїль, тощо, – прокоментував директор видавничого дому «Моя Вінниччина» Відим Вітковський. – Здавалося, що цього дня увесь світ неозорий обертався навколо Серединки. Село отримало з рук авторів 40-й том бібліотечної серії, насправді ж сказати – «паспорт» села чи навіть – «свідоцтво про народження», де від найдавніших часів до сьогодні записано все.

Книгу презентували громаді у будинку культури. Коштом бюджету видрукувано 300 примірників краєзнавчої  праці. Місцевий агропідприємець Олександр Кавун власним коштом замовив ще 350 додаткових до накладу примірників для села.

Повернутись Створено: 19 листопада 2019 року, 16:39 Переглядів: 367

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація