23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Бершадському районі в пам'ять загиблого учасника АТО відкрили меморіальну дошку Роздрукувати

В селі Красносілка Бершадського району відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Юрію Петровичу Барашенку, який загинув в зоні АТО, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України. До цього Юрій Петрович працював учителем військової підготовки у Красносільській ЗОШ.

В урочистому відкритті дошки взяв участь депутат обласної Ради Володимир Зарічанський, який неодноразово допомагав родині загиблого героя.

Перш ніж розпочати урочисту частину, присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого Юрія Барашенка, та всіх, хто віддав своє життя у боротьбі за незалежність.

Право  відкрити  меморіальну  дошку  надали голові районної громадської організації спілки учасників АТО Олегу  Клітинському та доньці загиблого – Вікторії Коломієць.

Освячення меморіальної дошки та звершення поминальної літургії провів настоятель храму  Івана Богослова отець Павло.

Перед присутніми зі зворушливими словами виступила донька загиблого – Вікторія, а мати загиблого героя продекламувала власні вірші про загиблого сина.

Усі присутні поклали квіти до меморіальної дошки загиблого Юрія  Барашенка.

Повернутись Створено: 30 серпня 2017 року, 16:57 Переглядів: 955

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація