Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Бершадському районі в пам'ять загиблого учасника АТО відкрили меморіальну дошку Роздрукувати

В селі Красносілка Бершадського району відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Юрію Петровичу Барашенку, який загинув в зоні АТО, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України. До цього Юрій Петрович працював учителем військової підготовки у Красносільській ЗОШ.

В урочистому відкритті дошки взяв участь депутат обласної Ради Володимир Зарічанський, який неодноразово допомагав родині загиблого героя.

Перш ніж розпочати урочисту частину, присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого Юрія Барашенка, та всіх, хто віддав своє життя у боротьбі за незалежність.

Право  відкрити  меморіальну  дошку  надали голові районної громадської організації спілки учасників АТО Олегу  Клітинському та доньці загиблого – Вікторії Коломієць.

Освячення меморіальної дошки та звершення поминальної літургії провів настоятель храму  Івана Богослова отець Павло.

Перед присутніми зі зворушливими словами виступила донька загиблого – Вікторія, а мати загиблого героя продекламувала власні вірші про загиблого сина.

Усі присутні поклали квіти до меморіальної дошки загиблого Юрія  Барашенка.

Повернутись Створено: 30 серпня 2017 року, 16:57 Переглядів: 991

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація