Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Бохониках придбали техніку для покращення благоустрою Роздрукувати

Минулими вихідними відбулися загальні збори жителів громади села Бохоників. Під час засідань очільник села звітував про виконану роботу протягом минулого року. На зборах був присутній і депутат обласної Ради Олександр Масленніков.

У Бохониках протягом звітного періоду зроблено було на благо громади чимало, каже голова села Ігор Савчук. Одним із досягнень є придбання трактора для підтримання порядку на території села (збір та вивезення сміття, листя, тощо).

Купівлю вдалось здійснити за сприяння Олександра Масленнікова. Сільський голова звернувся до обласного обранця із цим проханням. Відтак, відповідно до запиту Бохоницької сільської ради Вінницького району «Придбання спецтехніки для покращення благоустрою Бохоницької сільської ради» для підтримки природоохоронних заходів, які можуть фінансуватися за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища 2018 року з обласного бюджету виділено 160 тисяч  гривень на підставі рішення обласної  конкурсної   комісії  обласного  фонду  охорони навколишнього природного середовища від 14 грудня 2018 року №  8. Головним розпорядником коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища є Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації. Наразі триває оформлення необхідних документів.

Повернутись Створено: 29 березня 2019 року, 12:17 Переглядів: 471

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація