23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Бохониках відкрився футбольний сезон Роздрукувати

На стадіоні села Бохоники для ФК «Енергетик» відбулося відкриття ігрового сезону 2019-2020 у другій лізі Вінницького району.  На свято футболу завітав депутат обласної Ради та меценат команди Олександр Масленніков.

Зустрівшись із хлопцями перед початком гри, у якій вони, до речі, здобули впевнену перемогу із рахунком 6:4, депутат передав матеріальну допомогу капітану команди Віталію Лялюку.

Футбольні турніри у Бохониках проводять систематично між місцевими командами різного віку: від школярів до старшого покоління, розповідають жителі.

– Хлопцям для участі у змаганнях різних рівнів постійно потрібні кошти, адже необхідно сплатити внесок, роботу арбітра, пальне та транспорт для виїзних ігор, тощо, –  каже місцевий депутат громади, активний вболівальник та гравець команди 40+ Валерій Авраменко. – Наш колектив має надійного мецената в особі обласного депутата Олександра Масленнікова. Він постійно підтримує спортсменів, виділяючи власні кошти, зокрема, двічі на рік для підтримки ФК «Енергетик».

­– Вважаю, що заняття спортом необхідні кожній людині у будь-якому віці, – коментує Олександр Масленніков. – Тому завжди намагаюсь підтримувати спортивну галузь. Бохоницькі футболісти  – молодці, вони самостійно регулярно тренуються, підтримують газон  поля в необхідному для гри стані, тож, із задоволенням допомагаю їм у цьому.

Капітан Віталій Лялюк розповів, що їхня команда складається із місцевих жителів. Це хлопці, котрі ведуть здоровий спосіб життя, показуючи приклад підростаючому поколінню та прищеплюючи молоді любов до спорту.

Повернутись Створено: 6 вересня 2019 року, 16:07 Переглядів: 112

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація