Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Бохониках відкрився футбольний сезон Роздрукувати

На стадіоні села Бохоники для ФК «Енергетик» відбулося відкриття ігрового сезону 2019-2020 у другій лізі Вінницького району.  На свято футболу завітав депутат обласної Ради та меценат команди Олександр Масленніков.

Зустрівшись із хлопцями перед початком гри, у якій вони, до речі, здобули впевнену перемогу із рахунком 6:4, депутат передав матеріальну допомогу капітану команди Віталію Лялюку.

Футбольні турніри у Бохониках проводять систематично між місцевими командами різного віку: від школярів до старшого покоління, розповідають жителі.

– Хлопцям для участі у змаганнях різних рівнів постійно потрібні кошти, адже необхідно сплатити внесок, роботу арбітра, пальне та транспорт для виїзних ігор, тощо, –  каже місцевий депутат громади, активний вболівальник та гравець команди 40+ Валерій Авраменко. – Наш колектив має надійного мецената в особі обласного депутата Олександра Масленнікова. Він постійно підтримує спортсменів, виділяючи власні кошти, зокрема, двічі на рік для підтримки ФК «Енергетик».

­– Вважаю, що заняття спортом необхідні кожній людині у будь-якому віці, – коментує Олександр Масленніков. – Тому завжди намагаюсь підтримувати спортивну галузь. Бохоницькі футболісти  – молодці, вони самостійно регулярно тренуються, підтримують газон  поля в необхідному для гри стані, тож, із задоволенням допомагаю їм у цьому.

Капітан Віталій Лялюк розповів, що їхня команда складається із місцевих жителів. Це хлопці, котрі ведуть здоровий спосіб життя, показуючи приклад підростаючому поколінню та прищеплюючи молоді любов до спорту.

Повернутись Створено: 6 вересня 2019 року, 16:07 Переглядів: 156

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація