Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Бохониках відкрився футбольний сезон Роздрукувати

На стадіоні села Бохоники для ФК «Енергетик» відбулося відкриття ігрового сезону 2019-2020 у другій лізі Вінницького району.  На свято футболу завітав депутат обласної Ради та меценат команди Олександр Масленніков.

Зустрівшись із хлопцями перед початком гри, у якій вони, до речі, здобули впевнену перемогу із рахунком 6:4, депутат передав матеріальну допомогу капітану команди Віталію Лялюку.

Футбольні турніри у Бохониках проводять систематично між місцевими командами різного віку: від школярів до старшого покоління, розповідають жителі.

– Хлопцям для участі у змаганнях різних рівнів постійно потрібні кошти, адже необхідно сплатити внесок, роботу арбітра, пальне та транспорт для виїзних ігор, тощо, –  каже місцевий депутат громади, активний вболівальник та гравець команди 40+ Валерій Авраменко. – Наш колектив має надійного мецената в особі обласного депутата Олександра Масленнікова. Він постійно підтримує спортсменів, виділяючи власні кошти, зокрема, двічі на рік для підтримки ФК «Енергетик».

­– Вважаю, що заняття спортом необхідні кожній людині у будь-якому віці, – коментує Олександр Масленніков. – Тому завжди намагаюсь підтримувати спортивну галузь. Бохоницькі футболісти  – молодці, вони самостійно регулярно тренуються, підтримують газон  поля в необхідному для гри стані, тож, із задоволенням допомагаю їм у цьому.

Капітан Віталій Лялюк розповів, що їхня команда складається із місцевих жителів. Це хлопці, котрі ведуть здоровий спосіб життя, показуючи приклад підростаючому поколінню та прищеплюючи молоді любов до спорту.

Повернутись Створено: 6 вересня 2019 року, 16:07 Переглядів: 205

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація