Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Брюсселі С.Татусяк проводить зустрічі та «інспектує» Представництво Єврорегіону «Дністер» і Вінниччини Роздрукувати

10 квітня голова обласної Ради Сергій Татусяк продовжив свою роботу у Комітеті Регіонів (Брюссель). Цього дня головними доповідачами на пленарному засіданні з питань розвитку децентралізованої співпраці були Президент Комітету Регіонів Рамон Луїс Валькарсель Сісо, Перший віце-президент Комітету Регіонів Мерседес Брессо та Комісар з питань співпраці та розвитку Андріс Пібаглс.

По завершенні пленарної частини відбулися семінари на теми: «Підтримка Євросоюзом децентралізованої співпраці» та «Західні Балкани вступ до ЄС: внесок в децентралізоване співробітництво».

Під час перебування у Брюсселі Сергій Татусяк провів низку індивідуальних зустрічей з представниками європейських інституцій, з якими обговорював напрями співробітництва Вінниччини як окремого регіону та Єврорегіону «Дністер» як транскордонної організації.

Крім того голова єврорегіону відвідав офіс Представництва Єврорегіону «Дністер» та Вінницької області при ЄС. Разом з керівником офісу Олександром Морозом Сергій Татусяк обговорили пріоритетні напрями подальшої діяльності Представництва.

 

 

Повернутись Створено: 10 квітня 2013 року, 17:59 Переглядів: 824

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація