Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Брюсселі С.Татусяк зустрівся з польськими колегами Роздрукувати

У перший день перебування у столиці Євросоюзу Брюсселі голова Вінницької обласної Ради, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк зустрівся із колегами із Великопольського воєводства Республіки Польща. А саме: з національним координатором делегації Польщі в Комітеті Регіонів, директором Представництва Великопольського воєводства при ЄС Монікою Каптурською та маршалком Великопольського воєводства Мареком Возняком.

У ході зустрічі С.Татусяк поінформував партнерів про ідею створення міжнародного ресурсного центру за участі регіонів України, Польщі, Молдови і Румунії. Голова наголосив, що участь Польщі у цьому проекті особливо важлива, адже країна вже 9 років в Євросоюзі. Відтак, поляки досвідченіші у питаннях грантової співпраці з ЄС та міжнародними фондами. Адже саме для цієї мети створюватиметься ресурсний центр, підкреслив С.Татусяк.

Марек Возняк оцінив дану ініціативу, зауваживши, що вона матиме успіх, якщо реалізовуватиметься через Єврорегіон «Дністер». Крім того, пан маршалек поцікавився питанням приєднання до Єврорегіону Придністров’я, якому у ЄС приділяють особливу увагу.

– Питання включення Придністров’я в Єврорегіон «Дністер» залишається відкритим. Але ми залучаємо тамтешні громади до нашої діяльності через громадську роботу, культурні заходи, – повідомив С.Татусяк.

Моніка Каптурська повідомила, що їхнє представництво тісно співпрацює з німецькими регіонами та організаціями. Особливо плідною є робота з федеральною землею Гессен. Директор Представництва Великопольського воєводства при ЄС пообіцяла допомогу у встановленні контактів Вінниччини з цим або іншим регіоном Німеччини.

С.Татусяк подякував польським друзям за сприяння у справі просування Вінницької області та Єврорегіону «Дністер» у євроструктурах. Він також запросив їх на економічний форум, який відбудеться у травні наступного року у Хмільнику. 

Повернутись Створено: 8 жовтня 2013 року, 15:15 Переглядів: 698

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація