Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Брюсселі С.Татусяк зустрівся з польськими колегами Роздрукувати

У перший день перебування у столиці Євросоюзу Брюсселі голова Вінницької обласної Ради, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк зустрівся із колегами із Великопольського воєводства Республіки Польща. А саме: з національним координатором делегації Польщі в Комітеті Регіонів, директором Представництва Великопольського воєводства при ЄС Монікою Каптурською та маршалком Великопольського воєводства Мареком Возняком.

У ході зустрічі С.Татусяк поінформував партнерів про ідею створення міжнародного ресурсного центру за участі регіонів України, Польщі, Молдови і Румунії. Голова наголосив, що участь Польщі у цьому проекті особливо важлива, адже країна вже 9 років в Євросоюзі. Відтак, поляки досвідченіші у питаннях грантової співпраці з ЄС та міжнародними фондами. Адже саме для цієї мети створюватиметься ресурсний центр, підкреслив С.Татусяк.

Марек Возняк оцінив дану ініціативу, зауваживши, що вона матиме успіх, якщо реалізовуватиметься через Єврорегіон «Дністер». Крім того, пан маршалек поцікавився питанням приєднання до Єврорегіону Придністров’я, якому у ЄС приділяють особливу увагу.

– Питання включення Придністров’я в Єврорегіон «Дністер» залишається відкритим. Але ми залучаємо тамтешні громади до нашої діяльності через громадську роботу, культурні заходи, – повідомив С.Татусяк.

Моніка Каптурська повідомила, що їхнє представництво тісно співпрацює з німецькими регіонами та організаціями. Особливо плідною є робота з федеральною землею Гессен. Директор Представництва Великопольського воєводства при ЄС пообіцяла допомогу у встановленні контактів Вінниччини з цим або іншим регіоном Німеччини.

С.Татусяк подякував польським друзям за сприяння у справі просування Вінницької області та Єврорегіону «Дністер» у євроструктурах. Він також запросив їх на економічний форум, який відбудеться у травні наступного року у Хмільнику. 

Повернутись Створено: 8 жовтня 2013 року, 15:15 Переглядів: 750

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація