Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Брюсселі відбувся семінар «Співпраця з країнами-учасницями Східного партнерства у муніципальному секторі» Роздрукувати

26 червня в Інформаційному бюро Великопольського воєводства Польщі при ЄС відбувся семінар «Співпраця з країнами-учасницями Східного партнерства у муніципальному секторі», в якому взяли участь представники Торгової палати Польщі, муніципалітетів Польщі та України, а також Єврокомісії, дипломатичних Місій Польщі, України , Молдови, Грузії та Вірменії при Європейському Союзі.

Учасники поділилися досвідом щодо підвищення ефективності управління муніципальним господарством, вирішення проблем розвитку міст, порушили питання про містобудівну політику і програмах співробітництва для східних сусідів ЄС, з акцентом на комунальні послуги.

У ході зустрічей з учасниками цього заходу Представник Єврорегіону «Дністер» та Вінницької області при ЄС Олександр Мороз розповів про міжнародну діяльність та ініціативи єврорегіону й області, відповів на запитання учасників.

Голова Комітету муніципальної економіки Торгової палати Польщі З.Кішка відзначив хороший рівень співпраці регіонів Польщі з Вінницькою областю і висловив надію на подальшу плідну співпрацю.

Під час бесіди з Директором Інформаційного бюро Великопольського воєводства в Брюсселі М.Каптурскою обговорювалися питання про перспективи співпраці представництв. У цьому зв'язку досягнуто домовленості про проведення окремої зустрічі з озвученого питання.

 

Повернутись Створено: 1 липня 2013 року, 16:41 Переглядів: 864

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація