Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

У Брюсселі відбувся захід, корисний для євроінтеграційного розвитку Вінниччини Роздрукувати

9 квітня голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у ІІІ засіданні на тему «Розвиток децентралізованої співпраці», організованому Європейською Комісією та Комітетом Регіонів ЄС у Брюсселі.

У ході зустрічі учасники обговорили такі теми: «Вплив децентралізованого співробітництва: аналіз відносин між територіями», «Міграція, мобільність та розвиток: яка роль регіональних і місцевих органів влади» та «Децентралізована співпраця: багатосторонній та багаторівневий підхід».

Як зауважив С.Татусяк, під час дискусії відбувся важливий діалог між європейськими інституціями, регіональними та місцевими органами влади з ЄС та країнами-партнерами.
– Впевнений, що результатом цього діалогу стане активна співпраця регіональних та місцевих органів влади з Європейськими інституціями. Вона сприятиме налагодженню нових контактів для євроінтеграційного розвитку Вінницького регіону, – сказав голова облради.

Як повідомив С.Татусяк, окрім пленарного засідання, відбулася низка тематичних круглих столів: «Внесок децентралізованої співпраці у регіональну інтеграцію через міжрегіональне та транскордонне співробітництво», «Місцева і регіональна влада та міжнародна програма розвитку після 2015 року», «Децентралізація у країнах, що розвиваються, в контексті фіскальної політики», «Підвищення потенціалу місцевих та регіональних органів влади: підтримка розвитку», «Підсумки консультацій Європейської Комісії на тему «Розвиток місцевої влади».

Підсумки ІІІ засідання Європейської Комісії та Комітету Регіонів ЄС підбивали Генеральний Секретар Комітету Регіонів Герхард Сталь та заступник гендиректора з питань розвитку та співпраці EuropeAid (Європейська Комісія) Клаус Рудішхаусер.

 

 

Повернутись Створено: 10 квітня 2013 року, 10:19 Переглядів: 805

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація