23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Брюсселі відбувся захід, корисний для євроінтеграційного розвитку Вінниччини Роздрукувати

9 квітня голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у ІІІ засіданні на тему «Розвиток децентралізованої співпраці», організованому Європейською Комісією та Комітетом Регіонів ЄС у Брюсселі.

У ході зустрічі учасники обговорили такі теми: «Вплив децентралізованого співробітництва: аналіз відносин між територіями», «Міграція, мобільність та розвиток: яка роль регіональних і місцевих органів влади» та «Децентралізована співпраця: багатосторонній та багаторівневий підхід».

Як зауважив С.Татусяк, під час дискусії відбувся важливий діалог між європейськими інституціями, регіональними та місцевими органами влади з ЄС та країнами-партнерами.
– Впевнений, що результатом цього діалогу стане активна співпраця регіональних та місцевих органів влади з Європейськими інституціями. Вона сприятиме налагодженню нових контактів для євроінтеграційного розвитку Вінницького регіону, – сказав голова облради.

Як повідомив С.Татусяк, окрім пленарного засідання, відбулася низка тематичних круглих столів: «Внесок децентралізованої співпраці у регіональну інтеграцію через міжрегіональне та транскордонне співробітництво», «Місцева і регіональна влада та міжнародна програма розвитку після 2015 року», «Децентралізація у країнах, що розвиваються, в контексті фіскальної політики», «Підвищення потенціалу місцевих та регіональних органів влади: підтримка розвитку», «Підсумки консультацій Європейської Комісії на тему «Розвиток місцевої влади».

Підсумки ІІІ засідання Європейської Комісії та Комітету Регіонів ЄС підбивали Генеральний Секретар Комітету Регіонів Герхард Сталь та заступник гендиректора з питань розвитку та співпраці EuropeAid (Європейська Комісія) Клаус Рудішхаусер.

 

 

Повернутись Створено: 10 квітня 2013 року, 10:19 Переглядів: 760

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація