Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Брюсселі відбувся захід, корисний для євроінтеграційного розвитку Вінниччини Роздрукувати

9 квітня голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у ІІІ засіданні на тему «Розвиток децентралізованої співпраці», організованому Європейською Комісією та Комітетом Регіонів ЄС у Брюсселі.

У ході зустрічі учасники обговорили такі теми: «Вплив децентралізованого співробітництва: аналіз відносин між територіями», «Міграція, мобільність та розвиток: яка роль регіональних і місцевих органів влади» та «Децентралізована співпраця: багатосторонній та багаторівневий підхід».

Як зауважив С.Татусяк, під час дискусії відбувся важливий діалог між європейськими інституціями, регіональними та місцевими органами влади з ЄС та країнами-партнерами.
– Впевнений, що результатом цього діалогу стане активна співпраця регіональних та місцевих органів влади з Європейськими інституціями. Вона сприятиме налагодженню нових контактів для євроінтеграційного розвитку Вінницького регіону, – сказав голова облради.

Як повідомив С.Татусяк, окрім пленарного засідання, відбулася низка тематичних круглих столів: «Внесок децентралізованої співпраці у регіональну інтеграцію через міжрегіональне та транскордонне співробітництво», «Місцева і регіональна влада та міжнародна програма розвитку після 2015 року», «Децентралізація у країнах, що розвиваються, в контексті фіскальної політики», «Підвищення потенціалу місцевих та регіональних органів влади: підтримка розвитку», «Підсумки консультацій Європейської Комісії на тему «Розвиток місцевої влади».

Підсумки ІІІ засідання Європейської Комісії та Комітету Регіонів ЄС підбивали Генеральний Секретар Комітету Регіонів Герхард Сталь та заступник гендиректора з питань розвитку та співпраці EuropeAid (Європейська Комісія) Клаус Рудішхаусер.

 

 

Повернутись Створено: 10 квітня 2013 року, 10:19 Переглядів: 785

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація