Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У центрі міста вінничани вишивали карту України Роздрукувати

1 серпня поблизу Меморіалу Слави небайдужі вінничани організували просвітницьку акцію єднання “Україна разом” і спільно вишивали карту України. Участь в акції, яка має на меті пропагувати єднання українців і мир на рідній землі, взяв голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко.

Організаторами заходу виступили громадські організації вінницького Майдану спільно з Центром народної творчості Вінниччини, які і запросили очільника обласної Ради на акцію. Взяли участь в заходах також громадські діячі, інтелігенція, молодь та небайдужі вінничани. Усі спільно, з добрими намірами і думками вишивали карту України, на якій зображені усі області української держави. Бажаючі читали вірші і виступали з промовами про важливість єднання українців сходу і заходу, півдня і півночі України навколо ідеалів незалежності, соборності держави, миру і спокою на українській землі.

Вінничани зосередилися на тому, щоб бездоганно вишити карту рідної області. Безпосередню участь в процесі вишивання із голкою і ниткою в руках взяв і Сергій Свитко.

Очільник обласної Ради звернувся до присутніх:

- Сьогодні стартує важлива акція у нашому обласному центрі, в рамках якої буде вишита карта України. Вона буде вишита не тільки руками, а й серцем кожного українця, який вболіває за майбутнє держави і українського народу. В усьому світі відома українська вишивка. У цих гармонійних малюнках і вишивках присутні обереги кожної сім’ї, людини, і усієї держави. Сакральний зміст цієї карти полягає у тому, що Україна була, є, і буде незалежною, цілісною державою. Нікому не вдасться знищити дух українського народу і волю до гідного, самостійного життя у своїй державі, - сказав Сергій Свитко.  

Повернутись Створено: 1 серпня 2014 року, 16:01 Переглядів: 1343

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація