Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Чечельницькому районі завершили збір ранньої групи зернових Роздрукувати

Повідомив 31 липня голова Чечельницької райдержадміністрації Микола Качинський, звітуючи перед керівництвом області та громадськістю району про стан виконання доручення голови облдержадміністрації щодо соціально-економічного розвитку за перше півріччя 2013 року. Відбулась позитивна динаміка у виконанні базових завдань і в соціальній сфері.

Зокрема, за І півріччя керівництвом району виконано всі базові завдання в охороні здоров’я. Як зазначила начальник департаменту охорони здоров’я і курортів ОДА Лідія Діденко, відбулось покращення в зміцненні матеріально-технічної бази медичних закладів, проте гострою залишається проблема кадрового забезпечення.

У районі створена оптимальна мережа загальноосвітніх шкільних закладів. Забезпечено проведення щоденного передрейсового технічного контролю шкільних автобусів, стану здоров’я та професійного рівня водіїв, які підвозять дітей до загальноосвітніх шкіл. Але, як зауважив начальник департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк, потрібно підвищити рівень охоплення дітей дошкільною освітою.

За повідомленням начальника управління культури і туризму ОДА Марії Скрипник, змінилась на краще ситуація і в мережі культурних закладів, які потребують капітального та поточного ремонту.

За січень-червень 2013 року заробітна плата по району становить 2050 грн., що на 6,6% більше до відповідного періоду минулого року. Проте, як було зазначено на нараді, залишається низьким рівень зарплати працівників сільського господарства в порівнянні з іншими районами-сусідами.

Проведено вагому роботу у виконанні доручень у вирішенні питання благоустрою населених пунктів. В усіх 22 населених пунктах розроблені схеми санітарної очистки населених пунктів. Але проблемою для району залишається відсутність доріг з твердим покриттям, що затрудняє доступ до більшості сміттєзвалищ.

Про вирішення багатьох проблем у своїй територіальній громаді і, зокрема, в питанні благоустрою розповіла Берізко-Чечельницький сільський голова Лідія Гричулевич. Вона повідомила, що їхня територіальна громада є постійним учасником різних проектів і конкурсів, які дають можливість залучати додаткові кошти. Так, цього року їм вдалось отримати 150 тис. грн., які будуть використані для потреб громади.

До активності та пошуку додаткових джерел фінансування закликав всіх представників органів місцевого самоврядування перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський. Він зауважив, що в багатьох питаннях результати роботи залежать від керівника, який очолює територіальну громаду. І діяльність Берізко-Чечельницького сільського голови Лідії Гричулевич може слугувати прикладом для багатьох очільників громад.

Ігор Кревський також наголосив, що значну суму додаткових коштів можна залучити через участь у ІІІ етапі Швейцарсько-українського конкурсу «DESPRO», грантовий приз якого складає 850 тис. грн.

– Для забезпечення міжнародної грантової діяльності будь-якої територіальної громади при Вінницькій обласній Асоціації органів місцевого самоврядування створено «Регіональний ресурсно-інформаційний центр розвитку громад «Громади Вінниччини», який буде надавати консультації та всебічну допомогу у написанні проектів, – повідомив І. Кревський.

– Лише завдяки самоорганізації та активності ми зможемо змінити своє життя на краще, – зазначив, підсумовуючи свій виступ перший заступник голови обласної Ради.

Повернутись Створено: 1 серпня 2013 року, 12:26 Переглядів: 932

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація