Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

У Чечельнику вважають, що обласна влада не контролери, а партнери Роздрукувати

Чечельницький район десятим з 27-ми районів Вінниччини звітував про виконання доручень голови облдержадміністрації Івана Мовчана у 3-му кварталі. Присутнім на заході також був 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Загалом району в особі голови РДА Миколи Качинського обласне керівництво дало посередню оцінку. Наприклад, за те, що на заклади культури спромоглися виділити аж 250 тис. грн., тоді як є райони, де суми сягають 2,5 млн. грн. «Це найгірший показник серед усіх районів Вінниччини», – зазначила начальник управління культури і туризму ОДА Марія Скрипник.

Розкритикували район також за погану організацію будівництва доступного житла та зниження рівня заробітної плати. А директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк вказав на недостатню мережу дошкільних закладів.

У зв’язку з тим, що є й інші райони, в яких нема садочків, І.Мовчан доручив департаменту узагальнити інформацію щодо даного питання.

– Після закінчення всіх звітів запропонуйте програму виправлення цієї ситуації, – доручив голова ОДА освітянам.

Не було зауважень до звітуючого Миколи Качинського у Департаменту охорони здоров’я і курортів. В районі з початку року на ремонти медичних закладів виділили 1,6 млн. грн.

Голова райдержадміністрації, попри недопрацювання в окремих галузях, вважає, що все-таки справи у Чечельницькому районі покращуються. В тому числі за рахунок особливого ставлення до місцевих проблем обласної влади.

– Хочу висловити подяку обласній адміністрації, обласній Раді, начальникам всіх управлінь. Сьогодні вони для нас стали не контролюючими органами , а партнерами, – сказав Микола Качинський.

 

Повернутись Створено: 9 жовтня 2013 року, 17:52 Переглядів: 740

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація