Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Чечельнику вважають, що обласна влада не контролери, а партнери Роздрукувати

Чечельницький район десятим з 27-ми районів Вінниччини звітував про виконання доручень голови облдержадміністрації Івана Мовчана у 3-му кварталі. Присутнім на заході також був 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Загалом району в особі голови РДА Миколи Качинського обласне керівництво дало посередню оцінку. Наприклад, за те, що на заклади культури спромоглися виділити аж 250 тис. грн., тоді як є райони, де суми сягають 2,5 млн. грн. «Це найгірший показник серед усіх районів Вінниччини», – зазначила начальник управління культури і туризму ОДА Марія Скрипник.

Розкритикували район також за погану організацію будівництва доступного житла та зниження рівня заробітної плати. А директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк вказав на недостатню мережу дошкільних закладів.

У зв’язку з тим, що є й інші райони, в яких нема садочків, І.Мовчан доручив департаменту узагальнити інформацію щодо даного питання.

– Після закінчення всіх звітів запропонуйте програму виправлення цієї ситуації, – доручив голова ОДА освітянам.

Не було зауважень до звітуючого Миколи Качинського у Департаменту охорони здоров’я і курортів. В районі з початку року на ремонти медичних закладів виділили 1,6 млн. грн.

Голова райдержадміністрації, попри недопрацювання в окремих галузях, вважає, що все-таки справи у Чечельницькому районі покращуються. В тому числі за рахунок особливого ставлення до місцевих проблем обласної влади.

– Хочу висловити подяку обласній адміністрації, обласній Раді, начальникам всіх управлінь. Сьогодні вони для нас стали не контролюючими органами , а партнерами, – сказав Микола Качинський.

 

Повернутись Створено: 9 жовтня 2013 року, 17:52 Переглядів: 720

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація