Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Чечельнику вважають, що обласна влада не контролери, а партнери Роздрукувати

Чечельницький район десятим з 27-ми районів Вінниччини звітував про виконання доручень голови облдержадміністрації Івана Мовчана у 3-му кварталі. Присутнім на заході також був 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Загалом району в особі голови РДА Миколи Качинського обласне керівництво дало посередню оцінку. Наприклад, за те, що на заклади культури спромоглися виділити аж 250 тис. грн., тоді як є райони, де суми сягають 2,5 млн. грн. «Це найгірший показник серед усіх районів Вінниччини», – зазначила начальник управління культури і туризму ОДА Марія Скрипник.

Розкритикували район також за погану організацію будівництва доступного житла та зниження рівня заробітної плати. А директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк вказав на недостатню мережу дошкільних закладів.

У зв’язку з тим, що є й інші райони, в яких нема садочків, І.Мовчан доручив департаменту узагальнити інформацію щодо даного питання.

– Після закінчення всіх звітів запропонуйте програму виправлення цієї ситуації, – доручив голова ОДА освітянам.

Не було зауважень до звітуючого Миколи Качинського у Департаменту охорони здоров’я і курортів. В районі з початку року на ремонти медичних закладів виділили 1,6 млн. грн.

Голова райдержадміністрації, попри недопрацювання в окремих галузях, вважає, що все-таки справи у Чечельницькому районі покращуються. В тому числі за рахунок особливого ставлення до місцевих проблем обласної влади.

– Хочу висловити подяку обласній адміністрації, обласній Раді, начальникам всіх управлінь. Сьогодні вони для нас стали не контролюючими органами , а партнерами, – сказав Микола Качинський.

 

Повернутись Створено: 9 жовтня 2013 року, 17:52 Переглядів: 772

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація