23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Чечельнику вважають, що обласна влада не контролери, а партнери Роздрукувати

Чечельницький район десятим з 27-ми районів Вінниччини звітував про виконання доручень голови облдержадміністрації Івана Мовчана у 3-му кварталі. Присутнім на заході також був 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Загалом району в особі голови РДА Миколи Качинського обласне керівництво дало посередню оцінку. Наприклад, за те, що на заклади культури спромоглися виділити аж 250 тис. грн., тоді як є райони, де суми сягають 2,5 млн. грн. «Це найгірший показник серед усіх районів Вінниччини», – зазначила начальник управління культури і туризму ОДА Марія Скрипник.

Розкритикували район також за погану організацію будівництва доступного житла та зниження рівня заробітної плати. А директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк вказав на недостатню мережу дошкільних закладів.

У зв’язку з тим, що є й інші райони, в яких нема садочків, І.Мовчан доручив департаменту узагальнити інформацію щодо даного питання.

– Після закінчення всіх звітів запропонуйте програму виправлення цієї ситуації, – доручив голова ОДА освітянам.

Не було зауважень до звітуючого Миколи Качинського у Департаменту охорони здоров’я і курортів. В районі з початку року на ремонти медичних закладів виділили 1,6 млн. грн.

Голова райдержадміністрації, попри недопрацювання в окремих галузях, вважає, що все-таки справи у Чечельницькому районі покращуються. В тому числі за рахунок особливого ставлення до місцевих проблем обласної влади.

– Хочу висловити подяку обласній адміністрації, обласній Раді, начальникам всіх управлінь. Сьогодні вони для нас стали не контролюючими органами , а партнерами, – сказав Микола Качинський.

 

Повернутись Створено: 9 жовтня 2013 року, 17:52 Переглядів: 701

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація