Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Чернівецькому районі відзвітували про виконання доручень за півріччя Роздрукувати

29 липня було заслухано звіт голови Чернівецької райдержадміністрації Валерія Яцка про реалізацію заходів щодо виконання доручення голови ОДА Івана Мовчана з соціально-економічного розвитку. У нараді взяв участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

В ході звіту було наголошено на значних зрушеннях, що відбулися у районі протягом звітного періоду в галузях охорони здоров’я, освіти, культури, житлово-комунального господарства та агропромислового розвитку.

Проте, як зазначила начальник департаменту охорони здоров’я і курортів ОДА Лідія Діденко, – це єдиний район в області, де матеріальна база галузі «шкутильгає», тому основні зусилля керівництва потрібно спрямувати на покращення показників у зміцненні матеріально-технічної бази закладів медицини.

В галузі освіти успішно впроваджується план оптимізації мережі загальноосвітніх шкіл та дошкільних закладів.

Як поінформувала начальник управління культури і туризму ОДА Марія Скрипник, Чернівецький район займає лідерські позиції у зміцненні матеріально-технічної бази закладів культури і подякувала сільським головам за сприяння у виконанні доручень керівництва області.

Простежується позитивна динаміка і в соціальній сфері. За даними моніторингу, за січень-травень заробітна плата у районі становить 2117 грн. – це складає 84,7% від середнього обласного показника (2499 грн.), що більше до відповідного періоду попереднього року на 13,7%.

Значна робота проводиться з впорядкування територій та благоустрою населених пунктів.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський у своєму виступі повідомив, що для розвитку громад Чернівецького району рішенням останньої сесії обласної Ради було виділено 1,2 млн. грн. бюджетних коштів.

– Але цього недостатньо і потрібно більше працювати над залученням додаткових коштів. У вашому районі така робота є результативною: із 14 територіальних громад району половина взяли участь в обласному конкурсі розвитку територіальних громад, – наголосив І. Кревський.

Він подякував окремим сільським головам за діяльність і закликав до активності всіх представників органів місцевого самоврядування, зокрема, депутатський корпус району.

– Наше завдання побороти інертність громад і пробудити ініціативу людей, адже всі починання будуть успішними лише при умові згуртованих дій влади і громади, – наголосив у своєму виступі перший заступник голови обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 30 липня 2013 року, 17:11 Переглядів: 841

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація