26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Чернівецькому районі відзвітували про виконання доручень за півріччя Роздрукувати

29 липня було заслухано звіт голови Чернівецької райдержадміністрації Валерія Яцка про реалізацію заходів щодо виконання доручення голови ОДА Івана Мовчана з соціально-економічного розвитку. У нараді взяв участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

В ході звіту було наголошено на значних зрушеннях, що відбулися у районі протягом звітного періоду в галузях охорони здоров’я, освіти, культури, житлово-комунального господарства та агропромислового розвитку.

Проте, як зазначила начальник департаменту охорони здоров’я і курортів ОДА Лідія Діденко, – це єдиний район в області, де матеріальна база галузі «шкутильгає», тому основні зусилля керівництва потрібно спрямувати на покращення показників у зміцненні матеріально-технічної бази закладів медицини.

В галузі освіти успішно впроваджується план оптимізації мережі загальноосвітніх шкіл та дошкільних закладів.

Як поінформувала начальник управління культури і туризму ОДА Марія Скрипник, Чернівецький район займає лідерські позиції у зміцненні матеріально-технічної бази закладів культури і подякувала сільським головам за сприяння у виконанні доручень керівництва області.

Простежується позитивна динаміка і в соціальній сфері. За даними моніторингу, за січень-травень заробітна плата у районі становить 2117 грн. – це складає 84,7% від середнього обласного показника (2499 грн.), що більше до відповідного періоду попереднього року на 13,7%.

Значна робота проводиться з впорядкування територій та благоустрою населених пунктів.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський у своєму виступі повідомив, що для розвитку громад Чернівецького району рішенням останньої сесії обласної Ради було виділено 1,2 млн. грн. бюджетних коштів.

– Але цього недостатньо і потрібно більше працювати над залученням додаткових коштів. У вашому районі така робота є результативною: із 14 територіальних громад району половина взяли участь в обласному конкурсі розвитку територіальних громад, – наголосив І. Кревський.

Він подякував окремим сільським головам за діяльність і закликав до активності всіх представників органів місцевого самоврядування, зокрема, депутатський корпус району.

– Наше завдання побороти інертність громад і пробудити ініціативу людей, адже всі починання будуть успішними лише при умові згуртованих дій влади і громади, – наголосив у своєму виступі перший заступник голови обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 30 липня 2013 року, 17:11 Переглядів: 778

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація