23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У чотирьох громадах Вінниччини – нові очільники Роздрукувати

15 грудня відбулись позачергові місцеві вибори сільських голів у чотирьох територіальних громадах Вінницької області.

Через дострокове припинення повноважень Голубівського сільського голови Калинівського району Ковальчук М.І. (у зв’язку з виходом на пенсію) 789 жителів громади обирали свого нового очільника. У голосуванні взяли участь 62,6% від загальної кількості. Серед кандидатів на цю посаду були активісти громади Леонід Довгалюк, Віктор Перегончук та Павло Перегончук. За результатами виборів перемогу здобув Павло Перегончук, позапартійний, самовисуванець. За новообраного керівника сільської територіальної громади віддали свої голоси 258 односельців, що становить близько 52,2% від загального числа виборців Голубівки, які взяли участь у голосуванні.

У зв’язку із смертю Семиріцького сільського голови Гайсинського району Чаленка В.П., в цій громаді також відбулися позачергові вибори її очільника. У процесі волевиявлення взяло участь 387 осіб, або 76,9 відсотка виборців від їх загальної кількості. За повноваження сільського голови змагалися 3 кандидати: Володимир Коберник, Галина Сіньковська та Галина Штельмах. Перемога дісталась диспетчеру КП «Гайсинський комбінат комунальних підприємств» Галині Штельмах. Мандат довіри новообраний керівник громади отримала від 240-ка її жителів, а це – 62% усіх виборців.

Відбулися вибори і Тиврівського селищного голови Тиврівського району, у зв’язку з достроковим припиненням повноважень селищного голови Лісового В.А. за рішенням ради (за його заявою). Претендентами на самоврядну посаду було 8 кандидатів. З них був обраним підприємець Сергій Кицишин (позапартійний, самовисуванець). Свій голос йому віддали 43,3% виборців. Це 862 жителі з 1994, які взяли участь у голосуванні.

Не оминули вибори Івашковецьку сільську громаду Шаргородського району, через дострокове припинення повноважень голови за рішенням ради, в зв’язку із поданою заявою Люльчака М.С. Серед трьох кандидатів тут обирали нового сільського очільника. Ним стала позапартійна секретар Івашковецької сільської ради Надія Кримчук. Із 644 виборців, які взяли участь у голосуванні, за неї віддали свої голоси 435. Це 67,5% усіх виборців.

Обласна Рада вітає переможців і бажає їм плідної роботи на благо своїх громад!

 

 

Повернутись Створено: 18 грудня 2013 року, 11:36 Переглядів: 1457

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація