Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Цибулівці відкрили дитячий садок, який не працював понад 20 років Роздрукувати

Жителі села Цибулівка Тростянецького району з нетерпінням чекали на відкриття дитячого садочка. Це єдиний населений пункт на Тростянеччині, де не було дошкільного навчального закладу.

18 жовтня громада та гості села відсвяткували урочисту подію. Право перерізати стрічку отримали наймолодші відвідувачі садочка, депутати обласної Ради та народні депутати України.

Також на урочистості завітали голова Тростянецької райдержадміністрації Леонід Лобань, голова Тростянецької районної ради Людмила Скапровська, Цибулівський сільський голова Олександр Гайдай, представники місцевого бізнесу та гості громади.

Останні 20 років приміщення дитсадка перебувало у занедбаному стані й потроху руйнувалось. Минулого року було виділено більш ніж 4 млн грн з держбюджету на повну реконструкцію приміщення ДНЗ в Цибулівці. Ще частину коштів було направлено із сільського та районного бюджетів. Із закупівлею меблів і обладнанням допомогли місцеві підприємці. Повне текстильне оздоблення садочку  - карнизи, штори, тюлі, покривала – здійснено за рахунок депутата обласної Ради Лариса Білозір.

– Завдяки результативності роботи так званого трикутника «влада-бізнес-громада» з’явилася можливість у найкоротші терміни реалізувати зазначений проект, – прокоментувала депутат обласної Ради Лариса Білозір. – Також, завдячуючи активності мешканців села, які на волонтерських засадах долучались до реконструкції приміщення дитсадка, Цибулівка матиме один із найкращих дошкільних закладів у районі. Я лише нещодавно сюди приїздила і бачила, що дуже багато батьків та працівників садочка самі тут працювали, вони долучалися до будівельних робіт, прибирали, мили вікна. Я вважаю, що лише спільними зусиллями село розквітне з новою силою.

Наразі у дитячому закладі вже сформовано дві групи, які відвідують близько 30 маленьких мешканців населеного пункту.

– Рішення про виділення державних коштів приймалось дуже важко, - відзначив Микола Кучер. - Але відкриття цього дитячого садочка – свідчення того, що ми рухаємось у правильному напрямку. З 1995 року цей садок стояв недобудований. А сьогодні він уже відкриється для малят. Це є свідченням того, що об’єднавши зусилля, можна зробити все.

За виділені на реконструкцію кошти було здійснено ремонт приміщення, утеплення стін і внутрішні роботи, перекрито дах та упорядковано прилеглу територію.

 

Повернутись Створено: 19 жовтня 2016 року, 17:17 Переглядів: 1802

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація