Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Цибулівці відкрили дитячий садок, який не працював понад 20 років Роздрукувати

Жителі села Цибулівка Тростянецького району з нетерпінням чекали на відкриття дитячого садочка. Це єдиний населений пункт на Тростянеччині, де не було дошкільного навчального закладу.

18 жовтня громада та гості села відсвяткували урочисту подію. Право перерізати стрічку отримали наймолодші відвідувачі садочка, депутати обласної Ради та народні депутати України.

Також на урочистості завітали голова Тростянецької райдержадміністрації Леонід Лобань, голова Тростянецької районної ради Людмила Скапровська, Цибулівський сільський голова Олександр Гайдай, представники місцевого бізнесу та гості громади.

Останні 20 років приміщення дитсадка перебувало у занедбаному стані й потроху руйнувалось. Минулого року було виділено більш ніж 4 млн грн з держбюджету на повну реконструкцію приміщення ДНЗ в Цибулівці. Ще частину коштів було направлено із сільського та районного бюджетів. Із закупівлею меблів і обладнанням допомогли місцеві підприємці. Повне текстильне оздоблення садочку  - карнизи, штори, тюлі, покривала – здійснено за рахунок депутата обласної Ради Лариса Білозір.

– Завдяки результативності роботи так званого трикутника «влада-бізнес-громада» з’явилася можливість у найкоротші терміни реалізувати зазначений проект, – прокоментувала депутат обласної Ради Лариса Білозір. – Також, завдячуючи активності мешканців села, які на волонтерських засадах долучались до реконструкції приміщення дитсадка, Цибулівка матиме один із найкращих дошкільних закладів у районі. Я лише нещодавно сюди приїздила і бачила, що дуже багато батьків та працівників садочка самі тут працювали, вони долучалися до будівельних робіт, прибирали, мили вікна. Я вважаю, що лише спільними зусиллями село розквітне з новою силою.

Наразі у дитячому закладі вже сформовано дві групи, які відвідують близько 30 маленьких мешканців населеного пункту.

– Рішення про виділення державних коштів приймалось дуже важко, - відзначив Микола Кучер. - Але відкриття цього дитячого садочка – свідчення того, що ми рухаємось у правильному напрямку. З 1995 року цей садок стояв недобудований. А сьогодні він уже відкриється для малят. Це є свідченням того, що об’єднавши зусилля, можна зробити все.

За виділені на реконструкцію кошти було здійснено ремонт приміщення, утеплення стін і внутрішні роботи, перекрито дах та упорядковано прилеглу територію.

 

Повернутись Створено: 19 жовтня 2016 року, 17:17 Переглядів: 1611

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація