Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Демківській школі відкрито меморіальну дошку в честь Володимира Куйбіди Роздрукувати

Двадцять четвертого грудня на території Демківської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Тростянецького району було людно. За сприяння депутата Вінницької обласної ради Лариси Білозір на приміщенні навчального закладу було встановлено меморіальну дошку його випускнику - двадцятичотирирічному Володимиру Куйбіді, який загинув, виконуючи свій військовий та патріотичний обов’язок осінню цього року під Маріуполем.

 На відкриття меморіальної дошки прибуло чимало жителів Демківки, серед яких – мати покійного – Оксана Омелянівна з молодшим сином Богданом.

 З словами скорботи і вдячності виступили під час урочистостей депутат облради Лариса Білозір, голова районної ради Юрій Солодкий, Олександрівський сільський голова Тетяна Ясенчук, директор Демківської школи Світлана Король. Меморіальну дошку освятив настоятель місцевого храму Української православної Церкви Московського Патріархату.

  В церемонії відкриття пам’ятного знаку взяв участь заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний.                                            

 Довідка. Народився Володимир Куйбіда 28 липня 1991 року в селі Демківка,Тростянецького району, Вінницької області. Учасник бойових дій на Сході України. Боєць батальйону „Донбас” з перших днів революції Гідності був учасником Майдану. Він першим кидався під кулі „беркутівців”. Коли перемогла демократія і справедливість, хлопець, разом з побратимами, добровольцем пішов у горнило війни.

Воював у найгарячіших місцях Донбасу, в тому числі й під Іловайськом, де загинули сотні наших незламних героїв. Там Володя вижив, але потрапив у полон. Чотири місяці неволі не зламали його патріотизму. Звільнили його рівно рік назад. За кілька днів він знову повернувся на бойові позиції. Боєць „Донбасу” з позивним „Біда” справді був справжнім лихом для ворогів. За це ще при житті був нагороджений кількома медалями.

 

Повернутись Створено: 25 грудня 2015 року, 11:06 Переглядів: 976

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація