Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У День Гідності й Свободи вінничани вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО Роздрукувати

Сьогодні, у День Гідності та Свободи, на Європейській площі вінничани вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та полеглих воїнів АТО. Вклонитися пам’яті бійців та віддати шану полеглим у боротьбі за незалежність України прийшли голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, депутати обласної Ради, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, працівники виконавчого апарату обласної Ради, учасники антитерористичної операції, волонтери, представники громадських організацій, політичних партій, релігійних конфесій, родини загиблих.

Хвилиною мовчання і покладанням квітів до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні, до стели загиблих воїнів в АТО та Меморіалу Слави присутні вшанували пам’ять тих, чия громадянська й національна відвага та самовідданість, сила духу і стійкість змінили хід історії нашої держави.

Довідково.

«Небесна Сотня» – прийнята в Україні збірна назва загиблих учасників акцій протесту (Євромайдану) у грудні 2013 – лютому 2014 року. Це – мирні протестувальники, які безпосередньо відстоювали ідеї Майдану та брали участь в акціях.

Серед Героїв Небесної Сотні є й наші земляки — вінничани Максим Шимко Валерій Брезденюк, Леонід Полянський, Юрій Нечипорук та Роман Оліх.

У пам'ять про Євромайдан і Небесну Сотню названо низку вулиць і площ, складено пісні та літературні твори, знято фільми, відкрито пам'ятники, випущено медалі.

 

Повернутись Створено: 21 листопада 2016 року, 12:05 Переглядів: 986

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація