Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада передала у власність Міністерства оборони України шпиталь ветеранів

    Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни з комунальної власності переходить у державну – Міністерству оборони. На позачерговій сесії обласної Ради, 30 вересня, депутати підтримали рішення «Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у державну власність для задоволенн ....

  • Обласна рада провела чергову сесію

    Чергова 29 сесія Вінницької обласної Ради 8 скликання відбулася 30 вересня. Депутати розглянули 10 питань порядку денного. Більшість із них стосувалася приймання, передачі та оренди майна. Депутати проголосували за безоплатну передачу чотирьох спеціалізованих автомобілів Renault Duster Duster Погребищенській міській територіальній громаді для С ....

  • Обираємо назву обласної універсальної наукової бібліотеки – голосування триватиме по 12 жовтня

    Проводиться вивчення громадської думки щодо присвоєння імені Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці. Наприкінці липня найбільша обласна книгозбірня Вінниччини позбулася імені російського вченого К.А.Тімірязєва. Відповідне рішення ухвалили депутати на 27-й сесії обласної Ради. Крім того, була врахована думка колективу закладу та ре ....

У День Незалежності України Вінниччина зустрічала делегацію Латвійської Республіки Роздрукувати

У День Незалежності України  Вінниччину з офіційним візитом відвідали Надзвичайний та Повноважний Пoсол Латвійської Республіки в Україні пан Ілгварс Клява, Почесний консул Латвійської Республіки у Вінниці Ігор Скоромний і делегація Міністерства оборони Латвії.   Поважних гостей у Вінниці зустрічали голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов, Вінницький міський голова Сергій Моргунов та їхні заступники.

Вячеслав Соколовий висловив подяку Латвійській Республіці за незмінну та послідовну позицію в підтримці суверенітету та територіальної цілісності України, а також за допомогу в захисті нашої держави та всієї Європи.

- Латвія надала серйозну підтримку українському народу з перших днів повномасштабного вторгнення росії, прихистивши жінок і дітей із місць активних бойових дій, - зазначив голова обласної Ради. -  Наступним кроками стали гуманітарна допомога та воєнна підтримка. Дуже цінна для нас позиція Латвії щодо визнання росії країною-терористом. Ви допомагаєте нам боротися та перемагати. Разом ми обов`язково переможемо зло.

Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов підкреслив, що візит делегації Латвії до України в такий непростий воєнний час – це візит підтримки.

–  Латвія є однією з країн, яка надала Україні найбільш істотну підтримку за обсягом, по відношенню до валового внутрішнього продукту. Тільки озброєння, індивідуального спорядження, сухих пайків надано на суму понад 200 мільйонів євро, - сказав Сергій Борзов.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов відзначив активну діяльність Почесного консула Латвійської Республіки у Вінниці Ігоря Скоромного, який із перших днів війни займається волонтерством, допомагає ЗСУ, переселенцям тощо.

- Це яскрава демонстрація того, що вінничани об’єдналися задля перемоги у цій страшній війні,- підкреслив міський голова.

Надзвичайний та Повноважний Пoсол Латвійської Республіки в Україні пан Ілгварс Клява  розповів, що Вінницю відвідав вперше.

- Дуже сподіваюсь, що наступний візит буде за інших обставин, і ми разом святкуватимемо Перемогу, - сказав він. - Ми розуміємо всю серйозність ситуації в Україні. З болем приймаємо до серця людські трагедії, не маючи жодних ілюзій щодо того, хто  саме є злочинцем і агресором. Всі симпатії латвійського народу - на стороні України. Ми бачимо  ваше  майбутнє  в Європейському Союзі - це тільки питання часу!

Сторони обговорили питання роботи з внутрішньо переміщеними особами, досвід співпраці з міжнародними гуманітарними місіями та її координацію, а також взаємодію з військовими.

 

Повернутись Створено: 24 серпня 2022 року, 17:35

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація