Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

У День Незалежності України Вінниччина зустрічала делегацію Латвійської Республіки Роздрукувати

У День Незалежності України  Вінниччину з офіційним візитом відвідали Надзвичайний та Повноважний Пoсол Латвійської Республіки в Україні пан Ілгварс Клява, Почесний консул Латвійської Республіки у Вінниці Ігор Скоромний і делегація Міністерства оборони Латвії.   Поважних гостей у Вінниці зустрічали голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов, Вінницький міський голова Сергій Моргунов та їхні заступники.

Вячеслав Соколовий висловив подяку Латвійській Республіці за незмінну та послідовну позицію в підтримці суверенітету та територіальної цілісності України, а також за допомогу в захисті нашої держави та всієї Європи.

- Латвія надала серйозну підтримку українському народу з перших днів повномасштабного вторгнення росії, прихистивши жінок і дітей із місць активних бойових дій, - зазначив голова обласної Ради. -  Наступним кроками стали гуманітарна допомога та воєнна підтримка. Дуже цінна для нас позиція Латвії щодо визнання росії країною-терористом. Ви допомагаєте нам боротися та перемагати. Разом ми обов`язково переможемо зло.

Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов підкреслив, що візит делегації Латвії до України в такий непростий воєнний час – це візит підтримки.

–  Латвія є однією з країн, яка надала Україні найбільш істотну підтримку за обсягом, по відношенню до валового внутрішнього продукту. Тільки озброєння, індивідуального спорядження, сухих пайків надано на суму понад 200 мільйонів євро, - сказав Сергій Борзов.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов відзначив активну діяльність Почесного консула Латвійської Республіки у Вінниці Ігоря Скоромного, який із перших днів війни займається волонтерством, допомагає ЗСУ, переселенцям тощо.

- Це яскрава демонстрація того, що вінничани об’єдналися задля перемоги у цій страшній війні,- підкреслив міський голова.

Надзвичайний та Повноважний Пoсол Латвійської Республіки в Україні пан Ілгварс Клява  розповів, що Вінницю відвідав вперше.

- Дуже сподіваюсь, що наступний візит буде за інших обставин, і ми разом святкуватимемо Перемогу, - сказав він. - Ми розуміємо всю серйозність ситуації в Україні. З болем приймаємо до серця людські трагедії, не маючи жодних ілюзій щодо того, хто  саме є злочинцем і агресором. Всі симпатії латвійського народу - на стороні України. Ми бачимо  ваше  майбутнє  в Європейському Союзі - це тільки питання часу!

Сторони обговорили питання роботи з внутрішньо переміщеними особами, досвід співпраці з міжнародними гуманітарними місіями та її координацію, а також взаємодію з військовими.

 

Повернутись Створено: 24 серпня 2022 року, 17:35

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація