Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У День скорботи вшанували загиблих у Другій світовій війні Роздрукувати

 22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. В цей день у сквері біля Меморіалу Слави у Вінниці  відбулась церемонія покладання квітів. Керівництво області і міста спільно з громадськістю краю вшанували загиблих у цій війні. Участь взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, заступники Вінницького міського голови Галина Якубович та Микола Форманюк, депутати обласної Ради, духовенство, керівництво структурних підрозділів облдержадміністрації та міської ради, ветерани, учні міських літніх пришкільних таборів та мешканці Вінниці.

Також керівники області та міста вшанували пам’ять героїв Небесної сотні й учасників війни на Сході України, що загинули, захищаючи незалежність країни. На Європейській площі поклали квіти до пам’ятних знаків Героїв Небесної Сотні та учасників АТО.

22 червня 1941 року нацистська Німеччина здійснила збройне вторгнення на територію СРСР, розпочавши німецько-радянську війну 1941-1945 років.

 

Повернутись Створено: 22 червня 2018 року, 11:45 Переглядів: 478

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація