Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Держбюджеті-2014 Уряд змістить акценти бюджетної політики на регіони Роздрукувати

7 серпня голова обласної Ради, уповноважений Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк взяв участь у засіданні Кабінету Міністрів України під головуванням Миколи Азарова.

Центральним питанням порядку денного і роботи Уряду загалом була підготовка проекту Державного бюджету України на 2014 рік. Микола Азаров зауважив, що бюджетний процес відбувається дуже складно. До всіх негативних тенденцій додалося ще й блокування роботи Верховної Ради, від якої Уряд не отримав висновки і зауваження до Бюджетної резолюції.

– І в цих непростих умовах ми зобов’язані розробити і вчасно прийняти збалансований бюджет, – підкреслив глава Кабміну.

Він наголосив, що перш за все Міністерство економічного розвитку і торгівлі разом з Національним банком мають дати обґрунтований, надійний прогноз макроекономічних показників.

– У першу чергу проект бюджету має бути спрямований на підтримку вітчизняного виробника. В цьому році Уряд розпочав виконання Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки. Все це послідовно треба продовжити і у наступному році, – сказав Прем’єр-міністр.

Він додав, що необхідно передбачити компенсатори можливих тимчасових втрат бюджету. Зокрема, визначитися з переліком об’єктів, що пропонуються до приватизації.

– Також під час підготовки проекту Державного бюджету на 2014 рік необхідно вирішити завдання Президента щодо зміщення акценту бюджетної політики на регіони, забезпечити збільшення питомої ваги видатків місцевих бюджетів у зведеному бюджеті країни. Тому необхідно опрацювати як питання децентралізації видатків, так і передачі місцевим органам влади повноважень разом з фінансовим ресурсом. Також необхідно провести консультації з всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування, – зазначив М.Азаров.

Вже 21 серпня Уряд має намір розглянути перший варіант проекту Державного бюджету на 2014 рік.

Повернутись Створено: 7 серпня 2013 року, 17:09 Переглядів: 1015

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація