Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Держбюджеті-2014 Уряд змістить акценти бюджетної політики на регіони Роздрукувати

7 серпня голова обласної Ради, уповноважений Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк взяв участь у засіданні Кабінету Міністрів України під головуванням Миколи Азарова.

Центральним питанням порядку денного і роботи Уряду загалом була підготовка проекту Державного бюджету України на 2014 рік. Микола Азаров зауважив, що бюджетний процес відбувається дуже складно. До всіх негативних тенденцій додалося ще й блокування роботи Верховної Ради, від якої Уряд не отримав висновки і зауваження до Бюджетної резолюції.

– І в цих непростих умовах ми зобов’язані розробити і вчасно прийняти збалансований бюджет, – підкреслив глава Кабміну.

Він наголосив, що перш за все Міністерство економічного розвитку і торгівлі разом з Національним банком мають дати обґрунтований, надійний прогноз макроекономічних показників.

– У першу чергу проект бюджету має бути спрямований на підтримку вітчизняного виробника. В цьому році Уряд розпочав виконання Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки. Все це послідовно треба продовжити і у наступному році, – сказав Прем’єр-міністр.

Він додав, що необхідно передбачити компенсатори можливих тимчасових втрат бюджету. Зокрема, визначитися з переліком об’єктів, що пропонуються до приватизації.

– Також під час підготовки проекту Державного бюджету на 2014 рік необхідно вирішити завдання Президента щодо зміщення акценту бюджетної політики на регіони, забезпечити збільшення питомої ваги видатків місцевих бюджетів у зведеному бюджеті країни. Тому необхідно опрацювати як питання децентралізації видатків, так і передачі місцевим органам влади повноважень разом з фінансовим ресурсом. Також необхідно провести консультації з всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування, – зазначив М.Азаров.

Вже 21 серпня Уряд має намір розглянути перший варіант проекту Державного бюджету на 2014 рік.

Повернутись Створено: 7 серпня 2013 року, 17:09 Переглядів: 959

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація