Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

У Донецькому національному університеті ім. В. Стуса відбулося урочисте засідання Вченої ради Роздрукувати

П’ятого червня відбулося урочисте засідання Вченої ради з нагоди 87-ї річниці заснування Донецького національного університету імені Василя Стуса. Участь у ньому взяли голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, його заступник Ігор Івасюк, перша заступниця начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна та секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.

Ректор університету Ілля Хаджинов подякував Збройним Силам України за можливість проводити сьогоднішній захід.

– Дякую міській та обласній владі, підприємцям, які допомагають нашому університету. Ми відчуваємо цю підтримку, – сказав Ілля Хаджинов. – Триває війна. Завдяки ЗСУ ми живемо. І повинні робити максимум на своєму місці. Викладачі – навчати, студенти – вчитися. Всі навчальні заклади в Україні працюють задля нашої великої перемоги.

Із вітальним словом до викладачів-науковців, студентів і співробітників вишу звернувся голова обласної Ради Вячеслав Соколовий.

– В університета багата історія, сповнена і важких трагічних сторінок, і яскравих успіхів. Він має свої традиції та тримає високу планку одного з лідерів української науки та освіти. Тут дійсно здобувають вищу освіту та формують інтелектуальну еліту нації, – зазначив Вячеслав Соколовий. – Нам навіть не хочеться називати Донецький університет релокованим навчальним закладом. Ми сподіваємося, що вінницька земля для вас стала так само рідною, як і донецька. Ім’я поета та патріота України Василя Стуса стало своєрідним символом нашого єднання. Сьогодні наша головна ціль – перемога.Для цього всі ми працюємо, навчаємося, допомагаємо Збройним Силам. Переможемо – почнемо відбудовувати – і Донеччину, і Вінниччину, і всю Україну!

Перша заступниця начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболота наголосила, що ім’я, яке носить Донецький університет, багато про що говорить.

– Ви відповідаєте цьому імені. Ви маєте стійкість, наполегливість, незламну віру та рухаєтеся вперед, – сказала вона.

Заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк нагадав про процес переїзду навчального закладу до Вінниці.

– Сьогодні ми згадуємо не тільки часи заснування університету, але і його релокацію на Вінниччину. Майже 10 років тому, – зазначив Ігор Івасюк. – Тоді ви продемонстрували всій Україні свій патріотизм, свою незламність і стійкість.

Вітання від Вінницького міського голови передав секретар ради Павло Яблонський.

– Починаючи з 2014 року наша команда робить все для того, щоб Вінниця стала для вас рідним містом. Ми спільно реалізовуємо багато проєктів, – сказав він.

Вячеслав Соколовий та Наталя Заболотна відзначили викладачів ДонНУ ім. В. Стуса Подяками обласної Ради та обласної військової адміністрації.

Повернутись Створено: 5 червня 2024 року, 14:54

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація