Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У двох селах Мурованокуриловецького району реконструюють водогони Роздрукувати

11 травня пройшло засідання обласної конкурсної комісії з питань розподілу та використання коштів обласного бюджету в рамках виконання Обласної програми “Питна вода” на 2008-2020 роки. В роботі комісії взяв участь голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

За результатами розгляду пропозицій, комісія прийняла рішення профінансувати два проекти з реконструкції водогонів у с. Галайківці та с. Курашівці Мурованокуриловецького району на загальну суму 570 тис.грн. Ще один проект – будівництво другої чергу водогону в смт. Турбів Липовецького району перенесено до наступного засідання комісії.

- Питання забезпечення жителів області питною водою потребує комплексного підходу до його вирішення, - відзначив Геннадій Мазур. - Водночас, наявний в результаті бюджетної децентралізації фінансовий ресурс на місцях дозволяє територіальним громадам активніше включатись у реалізацію інфраструктурних проектів. Тому обласний бюджет повинен підтримувати в першу проекти тих громад, бюджети яких є недостатніми для самостійного вирішення питань водопостачання та інших питань соціально-економічного розвитку територій.

Повернутись Створено: 11 травня 2017 року, 16:52 Переглядів: 913

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація