Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Гайсині хочуть заборонити рух транзитного транспорту через центр міста Роздрукувати

Про здобутки Гайсинського району 6 лютого звітував керівник райдержадміністрації Сергій Скіць. Він повідомив, що на соціально-економічний розвиток району протягом минулого року використали 10,8 млн.грн. бюджетних коштів, а також понад 7,5 млн.грн. – позабюджетних. Зазначені надходження спрямували на виконання усіх поставлених на початку року завдань. Вдалося реалізувати навіть ті, які на початку 2013-го здавалися занадто амбітними. За словами директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігоря Івасюка до таких належав і ремонт 13 шкіл району, які не були облаштовані навіть санітарними приміщеннями. Але на сьогодні виконано заплановані роботи у 12 з них. Одна школа нині будується, роботи у ній завершені на 85 відсотків. Також відзначили район і за роботу з винесення котелень з підвальних приміщень, яку виконували «факультативно», але наразі впоралися непогано.

За цілеспрямовану роботу у культурі Гайсинщина також отримала бали в міжрайонному рейтингу. Марія Скрипник, начальник управління культури і туризму облдержадміністрації, зауважила, що ремонт у закладах культури здійснюється протягом не одного року. Це, за її словами, свідчить про системний підхід і важливість галузі для району. Що зовсім не дивно, зважаючи на діяльність на території району майже 500 народних колективів.

Очолила Гайсинщина і рейтинг оперативності з облаштування сміттєзвалищ. Так, саме тут вперше надали полігон твердих побутових відходів у користування приватному підприємцю, який здійснив приведення його у належний санітарно-гігієнічний стан. Крім того, в планах створення сміттєпереробної сортувальної лінії, яка за словами головного державного санітарного лікаря області Валентини Зайцевої, дозволить реалізувати програму поводження з твердими побутовими відходами, яку розроблено у районі.

Міський голова Гайсина Анатолій Гук, доповідаючи про стан справ у райцентрі, окреслив обласному керівництву головне прохання: включити центральну вулицю міста до переліку доріг, ремонт яких цьогоріч фінансуватиметься за рахунок субвенцій обласного бюджету. Місто підготувало необхідну кошторисну документацію та чекає на рішення. Анатолій Гук стверджує, що окреслені роботи дадуть можливість вирішити проблему руху транзитного транспорту через місто, яка є болючою для гайсинчан. Зазначене прохання обласне керівництво обіцяло розглянути вже незабаром, а наразі схвально прокоментувало здобутки району. Ігор Кревський підсумував, що це не похвала владі і не реклама, а реальні свідчення того, що район, як і вся область, розвивається. 

Повернутись Створено: 7 лютого 2014 року, 16:09 Переглядів: 965

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація