Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Гайсині встановлюють інклюзивний майданчик у місцевому парку Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль у рамках робочого візиту у місті Гайсині оглянув хід виконання робіт зі встановлення інклюзивного майданчика в парку культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького.

Проект «Щасливе дитинство – право усіх малюків» переміг минулого року у 15 Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад. 130 тисяч гривень було виділено з фонду конкурсу. До співфінансування долучилися також районний і міський бюджети, організації-партнери та місцеві підприємці. Загальний бюджет проекту склав 330 тисячі гривень.

– У місті 5 садочків та 7 шкіл. А минулого року у Гайсині запрацював також інклюзивно-ресурсний центр, в якому навчаються понад 30 дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років, – розповів голова Гайсинської районної ради Григорій Боровий.

– Гайсин має багато гарних прикладів реалізації проектів-переможців обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, – прокоментував Ігор Хміль. – Минулого року конкурсна рада 15 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад визначила 11 проектів громад Гайсинського району переможцями конкурсу. – Серед них був і проект з облаштування цього інклюзивного майданчика. Сьогодні оглянули хід виконання робіт з його встановлення у місцевому парку. Бачу, тут все до дрібниць продумано для розваг дітей з інвалідністю.

За словами директора парку Ігоря Гаврищука, вже за кілька тижнів інклюзивний майданчик прийматиме перших відвідувачів

Повернутись Створено: 17 квітня 2019 року, 18:07 Переглядів: 676

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація