23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Гайсині встановлюють інклюзивний майданчик у місцевому парку Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль у рамках робочого візиту у місті Гайсині оглянув хід виконання робіт зі встановлення інклюзивного майданчика в парку культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького.

Проект «Щасливе дитинство – право усіх малюків» переміг минулого року у 15 Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад. 130 тисяч гривень було виділено з фонду конкурсу. До співфінансування долучилися також районний і міський бюджети, організації-партнери та місцеві підприємці. Загальний бюджет проекту склав 330 тисячі гривень.

– У місті 5 садочків та 7 шкіл. А минулого року у Гайсині запрацював також інклюзивно-ресурсний центр, в якому навчаються понад 30 дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років, – розповів голова Гайсинської районної ради Григорій Боровий.

– Гайсин має багато гарних прикладів реалізації проектів-переможців обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, – прокоментував Ігор Хміль. – Минулого року конкурсна рада 15 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад визначила 11 проектів громад Гайсинського району переможцями конкурсу. – Серед них був і проект з облаштування цього інклюзивного майданчика. Сьогодні оглянули хід виконання робіт з його встановлення у місцевому парку. Бачу, тут все до дрібниць продумано для розваг дітей з інвалідністю.

За словами директора парку Ігоря Гаврищука, вже за кілька тижнів інклюзивний майданчик прийматиме перших відвідувачів

Повернутись Створено: 17 квітня 2019 року, 18:07 Переглядів: 450

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація