Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Глибочанській школі реалізували проект конкурсу розвитку територіальних громад Роздрукувати

За підтримки депутата обласної Ради Геннадія Мазура, голови комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм вдалося втілити в життя проект тринадцятого конкурсу розвитку територіальних громад Вінницької області щодо асфальтування шкільного подвір’я Глибочанської школи, що у Тростянецькому районі.

- Нам дуже хотілося, щоб подвір’я рідної школи стало окрасою села, - говорить директор Глибочанської школи Валентина Дригант. - Саме тому ми пропонували через реалізацію тринадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад звернути особливу увагу на стан асфальтового покриття і зробити його естетичним та безпечним. Ми хотіли, щоб наше шкільне подвір’я перетворилося на мистецький, ігровий, навчальний майданчик, де оживають малюнки на асфальті до Дня миру, проводяться лінійки, уроки-пам'яті, свята, ігри, розваги, змагання.

Проект «Шкільне подвір’я – дзеркало Глибочанської школи» є продовженням плідної роботи Глибочанської територіальної громади для зміцнення матеріально-технічної бази школи.

Покриття із асфальтобетонної суміші на шкільному подвір’ї виконувала організація ТОВ "Шляхбудматеріали".

Повернутись Створено: 15 грудня 2016 року, 11:33 Переглядів: 716

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація