23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Гнівані будуватимуть елеватор на 100 тисяч тонн Роздрукувати

Агропромисловий комплекс Тиврівського району цьогоріч підсилиться новим елеватором. Будівництво об’єкта потужністю 100 тисяч тонн розпочнеться в ІІ кварталі поточного року у місті Гнівань.

Про це повідомив голова Тиврівської райдержадміністрації Віталій Муляр, звітуючи перед головою облдержадміністрації Іваном Мовчаном та 1-м заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським.

Також очільник Тиврівщини додав, що в 2013 році у районі планується проведення реконструкції молоко-товарної ферми на 100 корів. Наразі у районі укладено 1045 договорів із молокозаводами та видано 904 розрахункові книжки. А протягом року планується відкриття ще кількох заготівельних пунктів.

Голова облдержадміністрації Іван Мовчан висловив переконання, що тримати ситуацію під контролем можна буде лише тоді, коли діятиме єдина прозора система взаємовідносин між молокоздавачами і заготівельниками.

– Доки ми не впорядкуємо чіткий формат молокозаготівель, не будемо бачити в реєстрі кожен договір і відповідального за нього, доти не зможемо навести порядок на ринку молока. Необхідно мати всю базу даних по області і, за потреби, реагувати на кожне звернення громадян, - підкреслив Іван Мовчан.

За інформацією директора Департаменту регіонального економічного розвитку Андрія Гижка, Тиврівський район серед лідерів по рівню заробітної плати. Так, у порівнянні з відповідним періодом минулого року, рівень середньої заробітної плати в районі збільшився на 19%, а за І квартал поточного року до місцевого бюджету мобілізовано надходжень у сумі 10 млн. 100 тисяч гривень.

Ігор Кревський наголосив представникам адміністративного активу Тиврівщини, що проблеми життєзабезпечення району легше вирішувати, об’єднавши зусилля виконавчої, представницької влади та громадськості. Відтак, він закликав депутатський корпус краю бути тією ланкою, яка забезпечить зв'язок між владою та народом

 

 

Повернутись Створено: 11 квітня 2013 року, 12:58 Переглядів: 1145

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація