Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Гнівані розробляють План економічного розвитку Роздрукувати

В приміщенні Гніванської об’єднаної територіальної громади відбулось перше засідання  робочої групи з розробки Плану місцевого економічного розвитку до 2020 року. Участь в заході взяли представники влади, великого та середнього бізнесу. Також партнером для реалізації проекту залучено Агенцію регіонального розвитку Вінницької області. Директора Агенції Наталію Гижко включено до складу робочої групи.

Проінформувавши учасників про цілі та етапи розробки Плану, Наталія Гижко запропонувала обговорити  бізнес-клімат громади: як відбувається співробітництво та взаємодія на місцевому рівні між різними секторами економіки та місцевої адміністрації, яка підтримка надається, які проблеми заважають розвитку бізнес-середовища (кадрові питання, доступ до фінансування, ресурсів,  нормативно-правова база, тощо).

Усі учасники відзначили, що  співпрацюють з місцевою владою, а найбільш гострою  для всіх виявилась проблема з кадрами. Протягом двогодинної дискусії було виявлено ще кілька спільних проблем, учасники домовились продовжити діалог на наступній зустрічі.

Нагадаємо, що за сприяння Агенції регіонального розвитку Гніванська об’єднана територіальна громада, в особі Гніванської міської ради, долучилась до Проекту Європейського Союзу «Мери за економічне зростання». Відповідно до підписаної Угоди громада має розробити План економічного розвитку.

Мета Ініціативи «Мери за економічне зростання» (M4EG) – сприяти розвитку потенціалу місцевих органів влади країн Східного партнерства в стимулюванні економічного зростання, підвищенні рівня зайнятості, забезпеченні участі громадян в економічних, соціальних і культурних процесах на місцевому рівні, а також підвищенні їхнього добробуту та якості життя.

 

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 8 серпня 2018 року, 14:39 Переглядів: 394

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація