23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Голендрах відкрили новий фельдшерсько-акушерський пункт Роздрукувати

В селі Голендри Калинівського району відкрили новий фельдшерсько-акушерський пункт, який переобладнали з приміщенні старої бібліотеки. Його будівництво стало можливим завдяки співпраці місцевої влади, бізнесу, а також залучення інвестицій. Були залучені близько 1,5 млн. грн. позабюджетних та 390 тис. грн. бюджетних коштів.

До початку урочистої церемонії відкриття ФАПу зібрались мешканці села та гості свята. Участь в урочистостях взяли депутат обласної Ради Ірина Колесник, громадський діяч Аліна Дмитришина, керівництво району та села.

–  Протягом року, неодноразово відвідуючи майданчик, де проводились будівельні роботи, разом зі своєю помічницею усіма можливими способами долучались до якнайшвидшого завершення робіт, – зазначила депутат обласної Ради Ірина Колесник.

Під час урочистостей вона долучилась до нагородження найактивніших місцевих жителів, які, відклавши усі свої домашні справи, працювали над реалізацією проекту.

У Голендрах проживає понад 300 осіб.

Повернутись Створено: 18 вересня 2017 року, 11:46 Переглядів: 655

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація