Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

У Хмільницькому районі запрацював новостворений батальйон патрульної поліції Роздрукувати

Розпочав роботу новостворений батальйон патрульної поліції з обслуговування населення Хмільницького району управління патрульної поліції у Вінницькій області. З цієї нагоди на Вінниччині побували заступник Голови Національної поліції-керівник патрульної поліції генерал поліції третього рангу Олександр Фацевич, начальник Департаменту патрульної поліції генерал поліції третього рангу Євгеній Жуков, керівник відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Джошуа Тембладор та спеціалісти з правоохоронних питань Посольства США в Україні.

Участь у заході взяли заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач, заступник начальника обласної військової адміністрації Андрій Кавунець, керівництво поліції регіону та голови територіальних громад Хмільницького району.

Заступник Голови Національної поліції Олександр Фацевич зазначив, що створення такого підрозділу патрульної поліції важливе для Вінниччини.

– Він обслуговуватиме увесь Хмільницький район. Попри жорстоку війну, продовжуємо удосконалюватися та змінювати підходи до роботи. Бо головне завдання поліцейських – захищати мирне населення, – сказав керівник патрульної поліції.

Начальник Департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков зазначив, що лави Нацполіції України поповнили молоді вмотивовані люди.

– Ми формуємо нові підрозділи, розвиваємось. Зараз на фронті воюють підрозділи Національної поліції «Лють», «Еней» та «Цунамі». Кожен день вони знищують ворога, –  підкреслив Євгеній Жуков. – В той же час маємо патрулювати вулиці наших міст, захищати й оберігати жителів – дітей, літніх людей, жінок. Відповідальність за їх спокій лежить на нас.

Заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач зазначив, що такий проєкт є важливим та вчасним для громад Вінниччини.

– Реформування поліції в Україні продовжується. Незважаючи на війну, поліція змінюється і стає ефективнішою, – зауважив Анатолій Ткач. – Зараз на території області успішно реалізовується низка проєктів. Наприклад, «Поліцейський офіцер громади», який вже продемонстрував свою дієвість. Система Custody Records – проєкт, який забезпечує дотримання прав затриманих осіб та убезпечує від звинувачень у порушенні прав людини. Тепер – створення нового підрозділу поліції. 

Зараз новостворений підрозділ налічує 141 поліцейського, 23 з яких – учасники бойових дій. Усі вони забезпечуватимуть публічну безпеку та порядок у найвіддаленіших від районного центру громадах.

Повернутись Створено: 10 червня 2024 року, 09:52

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація