Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Хмільнику чекають на ремонт будинку культури Роздрукувати

20 січня про стан справ у соціальній та економічних сферах розвитку Хмільницького району доповів голова райдержадміністрації Олег Томашук. Він звернувся до присутніх голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана та голови обласної Ради Сергія Татусяка з проханням посприяти отриманню виділених минулоріч 800 тис.грн. на ремонт районного будинку культури. Адже незабаром будівля стане головним майданчиком Міжнародного економічного Форуму, запланованого на 15-16 травня 2014 року.

Стосовно загально обсягу вже відремонтованих об’єктів культури, то за словами керівника профільного управління Марії Скрипник, Хмільниччина увійшла до п’ятірки кращих районів із показником у 25 об’єктів.

З-поміж нагальних питань районний керівник назвав і ремонт місцевих доріг, загальна протяжність яких складає 420 км. На частині з них покриття взагалі відсутнє, тому асфальтні негаразди стають однією із головних причин відмови приватних перевізників у здійсненні рейсів територією району.

Характеристику медичній галузі дала директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Лідія Діденко.

– Хмільник належить до низки районів із розгалуженою системою медичних закладів. Попри це, якість закладів поліпшується, зокрема, проведено ремонти у 28 з ФАПах. Міський голова Василь Грушко, доповідаючи про підсумки року, додав, що районні медичні установи не фінансуються з місцевого бюджету, однак міське керівництво не стоїть осторонь. Наприклад, для покращення матеріально-технічної бази Хмільницької центральної районної лікарні, обласному бюджету надано 60 тис.грн. для придбання обладнання у хірургічне відділення. Крім того, перераховано 100 тис.грн. коштів до обласного бюджету для проведення ремонту станції швидкої допомоги.

Загальна кількість залучених на соціально-економічний та інфраструктурний розвиток коштів становить понад 17 млн.грн.

 

Повернутись Створено: 21 січня 2014 року, 14:46 Переглядів: 1450

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація