Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Хмільнику діє ресурсний центр допомоги в написанні проектів розвитку громад Роздрукувати

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська 24 січня здійснила робочу поїздку до міста Хмільник.  Під час зустрічі з головою районної ради Зоєю Бонсевич Людмила Михайлівна разом з депутатом обласної Ради Олександром Крученюком оглянула новоутворений ресурсний центр.

Головна спеціалізація центру – допомога сільським та селищним радам в підготовці та написанні проектів розвитку відповідних громад. Учасниками нинішнього 14-го Обласного конкурсу проектів можуть бути органи місцевого самоврядування області усіх рівнів: сільські, селищні, міські ради, в тому числі об’єднані територіальні громади та районні ради. Можуть подавати проекти спільно з громадськими організаціями і приватними структурами в разі наявності договору про спільну діяльність.

Крім того, Людмила Щербаківська провела робочу зустріч з Хмільницьким міським головою Сергієм Редчиком та секретарем міської ради Павлом Крепким. Людмила Михайлівна ознайомилась з роботою виконавчого апарату ради, оглянула сесійну та конференційну зали. Міський голова розповів про основні енергозберігаючі технології, благоустрій та розвиток міста. Також обговорили персональне голосування депутатами та співпрацю між депутатськими фракціями в раді.

В ході зустрічі одним з головним питань було об’єднання територіальної громади на рівні міста, обрання міського голови та формування нового депутатського корпусу.

Повернутись Створено: 24 січня 2017 року, 17:45 Переглядів: 1026

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація