23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Хмільнику діє ресурсний центр допомоги в написанні проектів розвитку громад Роздрукувати

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська 24 січня здійснила робочу поїздку до міста Хмільник.  Під час зустрічі з головою районної ради Зоєю Бонсевич Людмила Михайлівна разом з депутатом обласної Ради Олександром Крученюком оглянула новоутворений ресурсний центр.

Головна спеціалізація центру – допомога сільським та селищним радам в підготовці та написанні проектів розвитку відповідних громад. Учасниками нинішнього 14-го Обласного конкурсу проектів можуть бути органи місцевого самоврядування області усіх рівнів: сільські, селищні, міські ради, в тому числі об’єднані територіальні громади та районні ради. Можуть подавати проекти спільно з громадськими організаціями і приватними структурами в разі наявності договору про спільну діяльність.

Крім того, Людмила Щербаківська провела робочу зустріч з Хмільницьким міським головою Сергієм Редчиком та секретарем міської ради Павлом Крепким. Людмила Михайлівна ознайомилась з роботою виконавчого апарату ради, оглянула сесійну та конференційну зали. Міський голова розповів про основні енергозберігаючі технології, благоустрій та розвиток міста. Також обговорили персональне голосування депутатами та співпрацю між депутатськими фракціями в раді.

В ході зустрічі одним з головним питань було об’єднання територіальної громади на рівні міста, обрання міського голови та формування нового депутатського корпусу.

Повернутись Створено: 24 січня 2017 року, 17:45 Переглядів: 937

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація