Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Хмільнику запалили «Живий вогонь» Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк взяв участь у Міжнародному фестивалі звичаєвої культури «Живий вогонь», який відбувся 23 червня у Центрального парку у місті Хмільнику. Учасниками заходу  також були перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, депутат обласної Ради, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, депутат обласної Ради, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, а також гості міста та місцеві жителі.

В рамках фестивалю виступали народні колективи, діяли Повстанська та Спортивна галявини, проводилися різноманітні майстер-класи. Учасники етнофестивалю мали можливість фотографуватися у різних фотозонах. На головній сцені фестивалю виступали рок-гурти. Зокрема, відвідувачів фестивалю під час вечірньої програми розважали гурти «Не лізь, Бо вб'є», «Спека», «Зубр & co.», «Толока» та «Пан Карпо». А хедлайнер свята «Ангажемент на вівторок» дав відчути присутнім на фестивалі весь запал українських рок-пісень.

Родзинкою етнофестивалю традиційно стало найвидовищніше дійство –видобування «живого вогню».   

У 2009 році фестиваль «Живий вогонь» відбувся вперше. Його провели на острові Кемпа у Вінниці. Цьогоріч етнофестиваль проводився в рамках Обласної програми національно-патріотичного виховання.

Повернутись Створено: 25 червня 2018 року, 11:01 Переглядів: 669

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація