Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Калинівці до 180-річчя Степана Руданського відкрили пам’ятник Роздрукувати

12 січня на батьківщині відомого гумориста Степана Руданського з’явився ще один символ шани таланту і творчого спадку автора. В рамках проведення VІ Всеукраїнського свята сатири і гумору імені С.Руданського «І я знов живий світ оглядую» та з нагоди 180-річчя гумориста, відбулося відкриття бронзового погруддя на площі поряд із районним будинком культури.

З нагоди непересічної події в центрі міста зібралося чимало калинівчан та гостей, з-поміж яких були голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, народні депутати України Микола Джига та Микола Катеринчук, а також керівництво району.

Голова обласної Ради С.Татусяк зазначив, що твори нашого земляка – це скарб, який духовно звеличує націю. Голова висловив подяку місцевій громаді, яка фінансово активно долучилася до створення пам’ятника. А також виказав сподівання, що ідею з надання святу сатири і гумору статусу міжнародного уже незабаром вдасться реалізувати.

Голова облдержадміністрації І.Мовчан сказав, що подія справді є знаковою для України. На його думку саме через відродження духовності, а також поступове поліпшення інфраструктури в громадах області, Вінниччина і Україна мають крокувати до європейського майбутнього. В рамках свята Всеукраїнською літературною премією імені Степана Руданського нагородили автора Олега Чорногуза.

Літературно-мистецькі заходи з нагоди 180-річчя гумориста поєднали із проведенням різдвяного ярмарку. Присутні мали нагоду роздивитися стилізовані світлиці територіальних громад міста Вінниці, Вінницького та Калинівського районів, які утворили так зване «Містечко майстрів». У ньому пригощали різдвяними стравами та розважали народними піснями і віршами.

 

Повернутись Створено: 13 січня 2014 року, 11:18 Переглядів: 2426

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація