Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Калинівці до 180-річчя Степана Руданського відкрили пам’ятник Роздрукувати

12 січня на батьківщині відомого гумориста Степана Руданського з’явився ще один символ шани таланту і творчого спадку автора. В рамках проведення VІ Всеукраїнського свята сатири і гумору імені С.Руданського «І я знов живий світ оглядую» та з нагоди 180-річчя гумориста, відбулося відкриття бронзового погруддя на площі поряд із районним будинком культури.

З нагоди непересічної події в центрі міста зібралося чимало калинівчан та гостей, з-поміж яких були голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, народні депутати України Микола Джига та Микола Катеринчук, а також керівництво району.

Голова обласної Ради С.Татусяк зазначив, що твори нашого земляка – це скарб, який духовно звеличує націю. Голова висловив подяку місцевій громаді, яка фінансово активно долучилася до створення пам’ятника. А також виказав сподівання, що ідею з надання святу сатири і гумору статусу міжнародного уже незабаром вдасться реалізувати.

Голова облдержадміністрації І.Мовчан сказав, що подія справді є знаковою для України. На його думку саме через відродження духовності, а також поступове поліпшення інфраструктури в громадах області, Вінниччина і Україна мають крокувати до європейського майбутнього. В рамках свята Всеукраїнською літературною премією імені Степана Руданського нагородили автора Олега Чорногуза.

Літературно-мистецькі заходи з нагоди 180-річчя гумориста поєднали із проведенням різдвяного ярмарку. Присутні мали нагоду роздивитися стилізовані світлиці територіальних громад міста Вінниці, Вінницького та Калинівського районів, які утворили так зване «Містечко майстрів». У ньому пригощали різдвяними стравами та розважали народними піснями і віршами.

 

Повернутись Створено: 13 січня 2014 року, 11:18 Переглядів: 2250

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація