23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Калинівці до 180-річчя Степана Руданського відкрили пам’ятник Роздрукувати

12 січня на батьківщині відомого гумориста Степана Руданського з’явився ще один символ шани таланту і творчого спадку автора. В рамках проведення VІ Всеукраїнського свята сатири і гумору імені С.Руданського «І я знов живий світ оглядую» та з нагоди 180-річчя гумориста, відбулося відкриття бронзового погруддя на площі поряд із районним будинком культури.

З нагоди непересічної події в центрі міста зібралося чимало калинівчан та гостей, з-поміж яких були голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, народні депутати України Микола Джига та Микола Катеринчук, а також керівництво району.

Голова обласної Ради С.Татусяк зазначив, що твори нашого земляка – це скарб, який духовно звеличує націю. Голова висловив подяку місцевій громаді, яка фінансово активно долучилася до створення пам’ятника. А також виказав сподівання, що ідею з надання святу сатири і гумору статусу міжнародного уже незабаром вдасться реалізувати.

Голова облдержадміністрації І.Мовчан сказав, що подія справді є знаковою для України. На його думку саме через відродження духовності, а також поступове поліпшення інфраструктури в громадах області, Вінниччина і Україна мають крокувати до європейського майбутнього. В рамках свята Всеукраїнською літературною премією імені Степана Руданського нагородили автора Олега Чорногуза.

Літературно-мистецькі заходи з нагоди 180-річчя гумориста поєднали із проведенням різдвяного ярмарку. Присутні мали нагоду роздивитися стилізовані світлиці територіальних громад міста Вінниці, Вінницького та Калинівського районів, які утворили так зване «Містечко майстрів». У ньому пригощали різдвяними стравами та розважали народними піснями і віршами.

 

Повернутись Створено: 13 січня 2014 року, 11:18 Переглядів: 2197

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація