Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Калинівці Сергій Татусяк закликав до революції Роздрукувати

19 липня про свою діяльність у поточному році звітував Калинівський район, який наразі є лідером серед районів області за соціально-економічними показниками. Голова ОДА Іван Мовчан та голова обласної Ради Сергій Татусяк ставлять господарський досвід голови Калинівської райдержадміністрації Василя Поліщука за зразок для інших районів Вінниччини. 

Усі доручення обласної влади тут виконали вчасно і повною мірою, навіть перевершуючи в окремих напрямах планові показники. Наприклад, за півріччя районний бюджет було перевиконано, що дозволило додатково освоїти близько 21 млн. грн.

Покращення матеріально-технічної бази галузей охорони здоров’я, освіти і культури район здійснює за формулою «державне управління + бізнес + громадськість». Саме на успішності тандему місцевої влади і бізнесу, який на Калинівщині є соціально відповідальним, наголошувало обласне керівництво.

– Формат роботи Калинівського району – це зразок розвитку не тільки районного центру, а й сільських територій. Тут владі активно допомагають громадські організації, яких у Калинівському районі найбільше і вони найактивніші. Цього року їхніми спільними зусиллями на обласний конкурс проектів було подано аж 42 заявки, тоді як з інших районів надходило в середньому 5-7 проектів, – повідомив голова облради С.Татусяк.

Він наголосив, що з такими активними жителями громад можна впевнено планувати і втілювати безліч ідей. На них також можна розраховувати у підтримці впровадження реформи місцевого самоврядування.

– Саме з такими активними громадами можна робити «революцію» – а саме: змінювати систему регіональної влади. А розпочинати маємо з революції свідомості, зі зміни свого ставлення до того, як ми живемо і як жити далі, – сказав Сергій Татусяк.

 

 

 

Повернутись Створено: 20 липня 2013 року, 15:34 Переглядів: 911

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація