Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Калинівці Сергій Татусяк закликав до революції Роздрукувати

19 липня про свою діяльність у поточному році звітував Калинівський район, який наразі є лідером серед районів області за соціально-економічними показниками. Голова ОДА Іван Мовчан та голова обласної Ради Сергій Татусяк ставлять господарський досвід голови Калинівської райдержадміністрації Василя Поліщука за зразок для інших районів Вінниччини. 

Усі доручення обласної влади тут виконали вчасно і повною мірою, навіть перевершуючи в окремих напрямах планові показники. Наприклад, за півріччя районний бюджет було перевиконано, що дозволило додатково освоїти близько 21 млн. грн.

Покращення матеріально-технічної бази галузей охорони здоров’я, освіти і культури район здійснює за формулою «державне управління + бізнес + громадськість». Саме на успішності тандему місцевої влади і бізнесу, який на Калинівщині є соціально відповідальним, наголошувало обласне керівництво.

– Формат роботи Калинівського району – це зразок розвитку не тільки районного центру, а й сільських територій. Тут владі активно допомагають громадські організації, яких у Калинівському районі найбільше і вони найактивніші. Цього року їхніми спільними зусиллями на обласний конкурс проектів було подано аж 42 заявки, тоді як з інших районів надходило в середньому 5-7 проектів, – повідомив голова облради С.Татусяк.

Він наголосив, що з такими активними жителями громад можна впевнено планувати і втілювати безліч ідей. На них також можна розраховувати у підтримці впровадження реформи місцевого самоврядування.

– Саме з такими активними громадами можна робити «революцію» – а саме: змінювати систему регіональної влади. А розпочинати маємо з революції свідомості, зі зміни свого ставлення до того, як ми живемо і як жити далі, – сказав Сергій Татусяк.

 

 

 

Повернутись Створено: 20 липня 2013 року, 15:34 Переглядів: 858

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація