23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Калинівці Сергій Татусяк закликав до революції Роздрукувати

19 липня про свою діяльність у поточному році звітував Калинівський район, який наразі є лідером серед районів області за соціально-економічними показниками. Голова ОДА Іван Мовчан та голова обласної Ради Сергій Татусяк ставлять господарський досвід голови Калинівської райдержадміністрації Василя Поліщука за зразок для інших районів Вінниччини. 

Усі доручення обласної влади тут виконали вчасно і повною мірою, навіть перевершуючи в окремих напрямах планові показники. Наприклад, за півріччя районний бюджет було перевиконано, що дозволило додатково освоїти близько 21 млн. грн.

Покращення матеріально-технічної бази галузей охорони здоров’я, освіти і культури район здійснює за формулою «державне управління + бізнес + громадськість». Саме на успішності тандему місцевої влади і бізнесу, який на Калинівщині є соціально відповідальним, наголошувало обласне керівництво.

– Формат роботи Калинівського району – це зразок розвитку не тільки районного центру, а й сільських територій. Тут владі активно допомагають громадські організації, яких у Калинівському районі найбільше і вони найактивніші. Цього року їхніми спільними зусиллями на обласний конкурс проектів було подано аж 42 заявки, тоді як з інших районів надходило в середньому 5-7 проектів, – повідомив голова облради С.Татусяк.

Він наголосив, що з такими активними жителями громад можна впевнено планувати і втілювати безліч ідей. На них також можна розраховувати у підтримці впровадження реформи місцевого самоврядування.

– Саме з такими активними громадами можна робити «революцію» – а саме: змінювати систему регіональної влади. А розпочинати маємо з революції свідомості, зі зміни свого ставлення до того, як ми живемо і як жити далі, – сказав Сергій Татусяк.

 

 

 

Повернутись Створено: 20 липня 2013 року, 15:34 Переглядів: 832

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація