Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

У Калинівській громаді працюватиме мобільна бригада соціально-психологічної допомоги Роздрукувати

Представники комунального закладу обласної Ради «Обласний комплексний центр надання соціальних послуг» презентували роботу мобільної бригади соціально-психологічної допомоги у Калинівській громаді.

На зустріч запросили старост громади, представників управління соціального захисту  та охорони здоров’я, служби у справах дітей та сім'ї, ЦНАПу, Територіального центру, Центру первинної медико-санітарної допомоги та шкільних психологів. Про це повідомляється на сайті Калинівської міської ради.

Команда спеціалістів мобільної бригади соціально-психологічної допомоги надає безоплатну соціально-психологічну допомогу жителям громад та внутрішньо переміщеним особам.

Команда швидко й ефективно реагує на запит постраждалої людини й одразу надає допомогу – заспокоює, підтримує, роз’яснює права та обов’язки, допомагає з розв’ֽязанням проблеми. За потреби працівники мобільних бригад можуть надати постраждалій  особі тимчасове житло.

Спеціалісти бригади можуть виїжджати на виклики до найбільш важкодоступних місць. Вони надають послуги людям, які не мають доступу до медичних закладів чи обмежені у пересуванні.

Співпрацювати з Обласним комплексним центром надання соціальних послуг можна за номерами телефонів: +38(067)3828745, +38(050)2321583.

«Лінія довіри» з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознаками статті 0800750475 (цілодобово).

Повернутись Створено: 13 травня 2024 року, 11:46

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація