Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

У Калинівській громаді спрямували понад 29 млн грн на потреби військових Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач  взяв участь у роботі 59 позачергової сесії Калинівської міської ради. На початку пленарного засідання депутати міської ради вручили командуванню 14 бригади НГУ «Червона калина» два безпілотники, комплектуючі до яких придбала молодь Калинівщини. Ще  два безпілотники – передали учні та вчителі ліцею села Дружелюбівка.

Заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач та Калинівський міський голова Василь Поліщук вручили Подяки Вінницької обласної Ради представникам громади за надання благодійної допомоги для реконструкції реабілітаційного відділення Калинівської ЦРЛ. Подякою Калинівської міської ради відзначили благодійну організацію та військову волонтерку Олену Мед.

Анатолій Ткач передав вітання від голови обласної Ради Вячеслава Соколового.

– Калинівська громада постійно допомагає нашим захисникам і захисницям. І це не лише військове обладнання або спорядження, це також і фінансова підтримка. Мені приємно щоразу приїжджати в громаду, – зазначив Анатолій Ткач. – Такій розбудові, як у вас – дороги, інфраструктура, соціальна та економічна сфери – може позаздрити будь-яка територіальна громада Вінниччини. Так тримати!

На сесії депутати проголосували за надання фінансової підтримки захисникам України. Цього разу на потреби оборони депутати з місцевого бюджету спрямували 3,8 млн грн, в тому числі 1,4 млн грн – на безпілотні літальні апарати.

Як зазначив міський голова Василь Поліщук, із початку року на потреби оборони держави Калинівська міська рада спрямувала понад 29 мільйонів гривень. 

Повернутись Створено: 10 липня 2024 року, 09:21

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація