Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У кардіоревматологічному санаторії відзначили Всесвітній День Серця Роздрукувати

Сьогодні, 27 вересня, в обласному комунальному закладі «Вінницький обласний дитячий кардіоревматологічний санаторій» в рамках програми «Дім, де серце живе» відбулось відзначення Всесвітнього Дня Серця. Дітей, які перебувають у закладі, та його колектив привітали заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, керівництво профільних департаментів облдержадміністрації та Вінницької міської ради.

– Дорогі діти! Насамперед звертаюся до вас, щоб ви зрозуміли, що всі хвороби – тимчасові. Прийде час і ви одужаєте, будете здорові та щасливі. Я бажаю, щоб ваші серця билися швидше лише від радості, добра і позитиву. Щоб ви завжди знаходили підтримку та любов серед своїх друзів і рідних. Головне – займайтеся тими видами спорту, які вам допоможуть оздоровитися і виконуйте поради ваших вихователів та лікарів, – зазначив Михайло Кременюк.

Він також побажав керівництву та колективу закладу успішної діяльності, взаєморозуміння та злагоди у спільній справі надання допомоги тим, хто її потребує.

– День Серця ми відзначаємо не тільки сьогодні, це – кожний наш день, бо серце – це найважливіший орган людського організму. Тому я щиро зичу, щоб ваші серця завжди наповнювалися любов’ю, позитивними емоціями та радістю, – побажала дітям Людмила Станіславенко.

Свої побажання діткам також висловили директор санаторію Лариса Мовчан і керівництво профільних департаментів облдержадміністрації та Вінницької міської ради.

У програмі відзначення Всесвітнього Дня Серця було організовано ранковий бранч «Мода на здоров’я: раціональне харчування». Тему обговорили в колі лікарів-педіатрів, лікарів-кардіоревматологів, ендокринолога-дієтолога, фітнес-тренера, інструктора з лікувальної фізкультури, психологів, педагогів та батьків.

Для дітей проведено цікаві квести та платформи «Дім, де серце живе», «Моя думка», «Цікаві миті». На переможців очікували призи та пам’ятні дипломи.

ВОДКРС є санаторно-курортним закладом охорони здоров’я, що забезпечує надання дітям медичної допомоги лікувального, профілактичного та реабілітаційного характеру із застосуванням фізіотерапевтичних методів, дієтотерапії, лікувальної фізкультури, медикаментозного лікування та інших методів санаторного лікування, зокрема, народних та нетрадиційних методів лікування.

Санаторій знаходиться в чудовому кліматичному місці, недалеко від річки Південний Буг у зелені лікувального парку. Керівник закладу – лікар вищої категорії Лариса Мовчан, очолює його з 21 жовтня 2015 року.

Санаторій надає медичну допомогу дітям Вінницької області віком від 5 до18 років з захворюваннями серцево-судинної та ендокринної систем, з порушенням репродуктивної системи.

На сьогоднішній день заклад – єдиний в Україні, що надає допомогу дітям з ожирінням.

ВОДКРС має відповідну базу для лікування хворих. Лікувально-діагностичний процес організовано на сучасному рівні з високими показниками ефективності.

Протягом року проводяться 17 заїздів пацієнтів. Вартість перебування однієї дитини складає 7700 грн.

Лікувально-діагностична база санаторію забезпечена сучасною медичною апаратурою та технологічним обладнанням і на сьогоднішній день дає можливість на достатньому рівні провести клінічні обстеження та лікування хворих дітей з профільною патологією.

За останні три роки вдалось зміцнити матеріально-технічну базу санаторію. Покращено побутові умови перебування пацієнтів в закладі. Проведено капітальний ремонт 1, 2 поверхів лікувально-спального корпусу та оптимізацію лікувальних кабінетів. У лікувально-діагностичному корпусі проведено ремонт санітарно-гігієнічної кімнати; переобладнано систему водопостачання гарячої води; розширено методи водолікування з установкою струменевого душу.

З метою розширення форм та методів механотерапії та використання кліматотерапії придбано та установлено спортивний майданчик з елементами механотерапії та гумовим покриттям; обладнано приміщення фітобару.

Проведено заміну ліжок на двоповерхові з ортопедичними матрацами і подушками в кількості 20 спальних місць, з метою звільнення площі спалень та більш комфортного перебування дітей.

Повернутись Створено: 27 вересня 2018 року, 15:26
Оновлено: 27 вересня 2018 року, 15:48
Переглядів: 497

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація