Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Києві відбулась зустріч керівників Агенції регіонального розвитку Вінницької області та Американсько-Української Ділової Ради Роздрукувати

Виконувач обов’язків директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Валерій Нікітюк у Києві зустрівся із президентом  Американсько-Української Ділової Ради (USUBC) Морганом Вільямсом. Участь у зустрічі взяв також радник голови Вінницької облдержадміністрації Ілля Гуменюк.

Штаб-квартира Американсько-Української Ділової Ради знаходиться у м. Вашинґтоні (округ Колумбія, США). Маючи понад 200 членів,  вона є найбільшою бізнес-асоціацією, яка працює на користь України. З 1995 році USUBC просуває імідж України як держави, в якій можна займатися бізнесом, заохочує міжнародні компанії працювати та інвестувати в нашу країну і сприяє реформам, мета яких – перетворення України на місце, де краще і легше вести бізнес. 

Під час зустрічі Валерій Нікітюк обговорив із керівництвом Ради можливі напрями співробітництва із вінницьким бізнесом.

В свою чергу, президент Американсько-Української Ділової Ради Морган Вільямс зазначив, що його організація готова до співпраці і якщо вінницький бізнес виявить бажання дізнатись детальніше про можливості виходу на американський ринок або про специфіку роботи із американськими інвестиційними фондами, він готовий буде спільно із Агенцією регіонального розвитку Вінницької області провести зустрічі, або семінар з відповідної тематики.

Повернутись Створено: 3 травня 2017 року, 10:55 Переглядів: 748

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація