Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Києві відбувся Форум агенцій регіонального розвитку Роздрукувати

У Києво-Могилянській бізнес-школі відбувся  Форум Агенцій регіонального розвитку, який зібрав в одній залі представників 11 агенцій, профільних міністерств, донорів, міжнародних проектів, посольств. Вінниччину на Форумі представила директор Агенції регіонального розвитку Наталія Гижко, котра презентувала основні результати роботи мережі.

Метою форуму було інформування потенційних партнерів та донорів щодо процесу формування в Україні мережі Агенцій регіонального розвитку, як одного із партнерів на регіональному рівні в питаннях стратегічного планування, реалізації регіональних проектів, моніторингу реалізації регіональної політики, підтримки малого та середнього підприємництва, залученню внутрішніх й зовнішніх інвестицій, підтримки експорту.

Спікерами форуму виступили генеральний директор Директорату регіонального розвитку Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Олена Бойко та директори Агенцій регіонального розвитку Вінницької, Житомирської, Тернопільської, Рівненської, Чернігівської, Черкаської областей.

Генеральний директор Директорату регіонального розвитку Мінрегіону Олена Бойко у своїй презентації зазначила, що мережа Агенцій складається з 18 установ, ще чотири в процесі створення. Крім того, це команда з понад 50 експертів, яку Міністерство вважає одним із важливих партнерів у реалізації регіональної політики в регіонах й зацікавлене в подальшому розвитку мережі.

Група директорів представила спільно напрацьовані концепції трьох проектних ідей за такими напрямами: регіональний розвиток (Вінницька та Черкаська області), розвиток підприємництва та інновації (Чернігівська та Рівненська області), інвестиції та експорт (Тернопільська та Житомирська області). Зазначенні проектні ідеї сприятимуть соціально-економічному розвитку регіонів, субрегіональній співпраці з урахуванням смарт спеціалізації регіонів, аби підвищити якість життя населення.

Фінальна частина форуму була присвячена дискусіям, виступам представників міжнародних проектів.

Захід проводився за підтримки мережі Агенцій регіонального розвитку, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Києво-Могилянської бізнес-школи.

Повернутись Створено: 19 листопада 2018 року, 12:20
Оновлено: 19 листопада 2018 року, 12:42
Переглядів: 349

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація