23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Києві відбувся Форум агенцій регіонального розвитку Роздрукувати

У Києво-Могилянській бізнес-школі відбувся  Форум Агенцій регіонального розвитку, який зібрав в одній залі представників 11 агенцій, профільних міністерств, донорів, міжнародних проектів, посольств. Вінниччину на Форумі представила директор Агенції регіонального розвитку Наталія Гижко, котра презентувала основні результати роботи мережі.

Метою форуму було інформування потенційних партнерів та донорів щодо процесу формування в Україні мережі Агенцій регіонального розвитку, як одного із партнерів на регіональному рівні в питаннях стратегічного планування, реалізації регіональних проектів, моніторингу реалізації регіональної політики, підтримки малого та середнього підприємництва, залученню внутрішніх й зовнішніх інвестицій, підтримки експорту.

Спікерами форуму виступили генеральний директор Директорату регіонального розвитку Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Олена Бойко та директори Агенцій регіонального розвитку Вінницької, Житомирської, Тернопільської, Рівненської, Чернігівської, Черкаської областей.

Генеральний директор Директорату регіонального розвитку Мінрегіону Олена Бойко у своїй презентації зазначила, що мережа Агенцій складається з 18 установ, ще чотири в процесі створення. Крім того, це команда з понад 50 експертів, яку Міністерство вважає одним із важливих партнерів у реалізації регіональної політики в регіонах й зацікавлене в подальшому розвитку мережі.

Група директорів представила спільно напрацьовані концепції трьох проектних ідей за такими напрямами: регіональний розвиток (Вінницька та Черкаська області), розвиток підприємництва та інновації (Чернігівська та Рівненська області), інвестиції та експорт (Тернопільська та Житомирська області). Зазначенні проектні ідеї сприятимуть соціально-економічному розвитку регіонів, субрегіональній співпраці з урахуванням смарт спеціалізації регіонів, аби підвищити якість життя населення.

Фінальна частина форуму була присвячена дискусіям, виступам представників міжнародних проектів.

Захід проводився за підтримки мережі Агенцій регіонального розвитку, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Києво-Могилянської бізнес-школи.

Повернутись Створено: 19 листопада 2018 року, 12:20
Оновлено: 19 листопада 2018 року, 12:42
Переглядів: 315

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація