23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Києві відбувся найбільший Національний молитовний сніданок у Європі Роздрукувати

Сьогодні, 30 травня, в Києві відбувся Восьмий Національний молитовний сніданок. За словами організаторів, цього року Національний молитовний сніданок зібрав рекордну кількість учасників.

Відкрився сніданок молитвою за Україну «Боже великий єдиний». Ведучими, як і минулого року, були народні депутати Павло Унгурян та Оксана Білозір. Зі вступною промовою виступив спікер Верховної Ради Андрій Парубій. Він наголосив на важливості об'єднання українців різних політичних поглядів, щоб помолитися за Україну.

Назва цьогорічного сніданку «Бог. Родина. Україна», присвячений темі сім'ї та дітей.

У заході взяли участь Голова Верховної Ради Андрій Парубій, перший Президент України Леонід Кравчук, почесний патріарх Православної церкви України Філарет, народні депутати України, члени уряду, депутати парламентів країн Євросоюзу і США, представники дипломатичних місій, релігійних і громадських організацій. Вінницьку обласну Раду на Національному молитовному сніданку у Києві представив заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

Серед запрошених також були Леонід Кравчук, Юлія Тимошенко, Олександр Турчинов, Артур Герасимов, Олег Березюк, Максим Бурбак, Георгій Логвинський, Григорій Немиря, Сергій Соболєв, Павло Клімкін, Арсен Аваков, Ганна Гопко, Андрій Садовий, Лілія Гриневич, Євген Нищук, Олександр Данилюк, Ігор Жданов, Віктор Єленський, Соня Кошкіна, Юрій Бутусов, Анна Герман, Філарет і церковні лідери інших конфесій. До молитовного сніданку також долучилися ветерани АТО. Серед гостей були політики інших країн. Зокрема, конгресмен від штату Мічиган США Тім Уолберг, глава делегації Духовної ради Білого дому Джеймс Гарлоу, радник президента Рональда Рейгана Марк Нутл. Також з промовою виступили гості з США та Угорщини.

– Традиційно цей захід об'єднує у спільній молитві за Україну представників церков, влади і громадянського суспільства, –прокоментував заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. –  Молилися сьогодні за зміцнення стосунків у сім'ях, за кращу долю для кожної дитини, за мудрі рішення новообраного Президента та української влади. Україні потрібна мудрість і молитва.

Організатори продемонстрували ролик-агітацію проти абортів. Також за традицією під час сніданку проводилась благодійна акція. Цього року збирали кошти для придбання медобладнання для онкохворих дітей.

Молитовні сніданки за участю представників релігійних організацій, державних діячів, політиків, урядовців, бізнесменів є традиційними у багатьох демократичних країнах. Понад 60 років такі заходи проходять у Конгресі США, Європарламенті, у Німеччині, Норвегії та інших країнах.

Повернутись Створено: 30 травня 2019 року, 18:04 Переглядів: 308

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація