23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Кишиневі вінничани зустрічалися з представниками Євросоюзу та ПРООН Роздрукувати

23 жовтня делегація з Вінниччини у складі начальника відділу міжнародних зв’язків і промоції обласної Ради, директора Координаційного центру Єврорегіону «Дністер» Володимира Мережка, його заступника Дмитра Дідика та координатора проектів Наталії Гижко здійснила низку представницьких зустрічей.

Зокрема, відбулися перемовини з представниками посольств та міжнародних організацій, з метою презентації перспективних проектів Вінницької області та Єврорегіону «Дністер» на міжнародному рівні. Організації цих зустрічей сприяло Посольство України в Республіці Молдова.

Перша зустріч відбулася з проектним менеджером Представництва Євросоюзу в Республіці Молдова Юбером Дюо. У ході спілкування були окреслені перспективні можливості для розвитку Єврорегіону «Дністер» за підтримки Представництва, в тому числі його участь в проектах, які будуть оголошені найближчим часом. В свою чергу пан Дюо зацікавився проектом «Технічна допомога Єврорегіону «Дністер», який реалізується за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду. Результатом зустрічі стала домовленість сторін про координацію дій в спільній проектній діяльності.

Наступною відбулася зустріч в офісі Програми розвитку Організації об'єднаних націй (ПРООН) в Республіці Молдова. З боку ПРООН на зустрічі був присутній керівник проекту «Розвиток бізнесу/громадянського суспільства» в рамках програми «Підтримка заходів щодо зміцнення довіри» Віктор Драгуцан, а також координатор проекту з розвитку бізнесу ПРООН в Республіці Молдова Наталя Джанджгава.

У ході зустрічі представники ПРООН висловили зацікавленість у співпраці з Єврорегіоном «Дністер», оскільки у їхній діяльності співпадає багато пріоритетів. Як повідомив В.Драгуцан, найближчим часом ПРООН буде оголошено прийом проектних пропозицій, у яких Єврорегіон «Дністер» може взяти участь.

 

Повернутись Створено: 24 жовтня 2013 року, 20:56 Переглядів: 739

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація