Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Кишиневі вінничани зустрічалися з представниками Євросоюзу та ПРООН Роздрукувати

23 жовтня делегація з Вінниччини у складі начальника відділу міжнародних зв’язків і промоції обласної Ради, директора Координаційного центру Єврорегіону «Дністер» Володимира Мережка, його заступника Дмитра Дідика та координатора проектів Наталії Гижко здійснила низку представницьких зустрічей.

Зокрема, відбулися перемовини з представниками посольств та міжнародних організацій, з метою презентації перспективних проектів Вінницької області та Єврорегіону «Дністер» на міжнародному рівні. Організації цих зустрічей сприяло Посольство України в Республіці Молдова.

Перша зустріч відбулася з проектним менеджером Представництва Євросоюзу в Республіці Молдова Юбером Дюо. У ході спілкування були окреслені перспективні можливості для розвитку Єврорегіону «Дністер» за підтримки Представництва, в тому числі його участь в проектах, які будуть оголошені найближчим часом. В свою чергу пан Дюо зацікавився проектом «Технічна допомога Єврорегіону «Дністер», який реалізується за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду. Результатом зустрічі стала домовленість сторін про координацію дій в спільній проектній діяльності.

Наступною відбулася зустріч в офісі Програми розвитку Організації об'єднаних націй (ПРООН) в Республіці Молдова. З боку ПРООН на зустрічі був присутній керівник проекту «Розвиток бізнесу/громадянського суспільства» в рамках програми «Підтримка заходів щодо зміцнення довіри» Віктор Драгуцан, а також координатор проекту з розвитку бізнесу ПРООН в Республіці Молдова Наталя Джанджгава.

У ході зустрічі представники ПРООН висловили зацікавленість у співпраці з Єврорегіоном «Дністер», оскільки у їхній діяльності співпадає багато пріоритетів. Як повідомив В.Драгуцан, найближчим часом ПРООН буде оголошено прийом проектних пропозицій, у яких Єврорегіон «Дністер» може взяти участь.

 

Повернутись Створено: 24 жовтня 2013 року, 20:56 Переглядів: 821

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація