Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Кишиневі вінничани зустрічалися з представниками Євросоюзу та ПРООН Роздрукувати

23 жовтня делегація з Вінниччини у складі начальника відділу міжнародних зв’язків і промоції обласної Ради, директора Координаційного центру Єврорегіону «Дністер» Володимира Мережка, його заступника Дмитра Дідика та координатора проектів Наталії Гижко здійснила низку представницьких зустрічей.

Зокрема, відбулися перемовини з представниками посольств та міжнародних організацій, з метою презентації перспективних проектів Вінницької області та Єврорегіону «Дністер» на міжнародному рівні. Організації цих зустрічей сприяло Посольство України в Республіці Молдова.

Перша зустріч відбулася з проектним менеджером Представництва Євросоюзу в Республіці Молдова Юбером Дюо. У ході спілкування були окреслені перспективні можливості для розвитку Єврорегіону «Дністер» за підтримки Представництва, в тому числі його участь в проектах, які будуть оголошені найближчим часом. В свою чергу пан Дюо зацікавився проектом «Технічна допомога Єврорегіону «Дністер», який реалізується за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду. Результатом зустрічі стала домовленість сторін про координацію дій в спільній проектній діяльності.

Наступною відбулася зустріч в офісі Програми розвитку Організації об'єднаних націй (ПРООН) в Республіці Молдова. З боку ПРООН на зустрічі був присутній керівник проекту «Розвиток бізнесу/громадянського суспільства» в рамках програми «Підтримка заходів щодо зміцнення довіри» Віктор Драгуцан, а також координатор проекту з розвитку бізнесу ПРООН в Республіці Молдова Наталя Джанджгава.

У ході зустрічі представники ПРООН висловили зацікавленість у співпраці з Єврорегіоном «Дністер», оскільки у їхній діяльності співпадає багато пріоритетів. Як повідомив В.Драгуцан, найближчим часом ПРООН буде оголошено прийом проектних пропозицій, у яких Єврорегіон «Дністер» може взяти участь.

 

Повернутись Створено: 24 жовтня 2013 року, 20:56 Переглядів: 763

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація