23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Кивачівській школі Теплицького району встановлено новий спортивний майданчик Роздрукувати

З ініціативи депутата обласної Ради Володимира Зарічанського в селах Бершадського та Теплицького районів активно пропагується здоровий спосіб життя. За сприяння депутата закуплено та встановлено дитячі та спортивні майданчики.

Робота з облаштування одного з них завершена у селі Кивачівці Теплицького району, який розташований на території загальноосвітньої школи.

– Такий спортмайданчик дасть можливість школярам та молоді тренуватися не тільки на уроках фізкультури, але й у будь-який зручний для них час, – коментує Володимир Анатолійович. – Майданчик – це чудове місце для дозвілля дітей та зона їхнього комфорту. Завдяки цьому задуму  виховуватимуться майбутні чемпіони, українські спортсмени-призери різних рівнів, які будуть гордістю для своїх батьків, села та всієї України.

Спортмайданчик укомплектовано сучасними тренажерами українського виробництва, серед яких – «куб», «розтяжка ніг», «кроковий», «талія», «прес», а також бруси, потрійний турнік та шведська стінка.

Повернутись Створено: 27 листопада 2017 року, 15:38 Переглядів: 381

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація