Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Кивачівській ЗОШ відбулось довгоочікуване свято Роздрукувати

Передостанній листопадовий день став визначною датою у житті не тільки шкільної родини Кивачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Теплицького району, але й усієї громади. Саме цього дня на території освітнього закладу відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика із сучасними тренажерами, який придбано та встановлено за ініціативи та сприяння депутата обласної Ради Володимира Зарічанського.

Розділити з учнями та вчителями радісні емоції довгоочікуваного свята прийшли й жителі селища.

До шкільної спільноти, колективу та гостей звернувся директор Кивачівської школи Юрій Брацюк. Від себе особисто, всієї шкільної родини та громади він подякував Володимиру Анатолійовичу за таку чудову ініціативу та її втілення – купівлю та допомогу в облаштуванні спортивного майданчика. Тепер школярам будуть доступні не лише повноцінні уроки фізичного виховання, а й додаткові можливості для спортивних тренувань. Директор наголосив, що такі справи варті наслідування.

Подяку Володимиру Зарічанському за подарунок та організоване святкове дійство висловив й колишній голова Кивачівської селищної ради громади Василь Вдовик.

– Приємно, що наша школа стала хоч і маленькою, але частиною життя Володимира Анатолійовича, який має чітку життєву позицію та небайдужий до всього, що відбувається навколо нього, – зазначив колишній очільник громади.

– Крок за кроком ми йшли до втілення цього задуму. І нині маємо можливість насолоджуватися цією святковою подією. Я щиро сподіваюсь, що на цьому прекрасному майданчику зросте не одне покоління кивачівських спортсменів, – наголосив депутат обласної Ради.

Він подякував за співпрацю та допомогу всім, хто долучився до облаштування території спортмайданчика. Висловив сподівання, що школярі та молодь села присвячуватимуть свій вільний час заняттям спорту не лише задля зміцнення здоров’я, а й для веселого й корисного проведення дозвілля.

Повернутись Створено: 4 грудня 2017 року, 11:38 Переглядів: 561

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація