Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Кивачівській ЗОШ відбулось довгоочікуване свято Роздрукувати

Передостанній листопадовий день став визначною датою у житті не тільки шкільної родини Кивачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Теплицького району, але й усієї громади. Саме цього дня на території освітнього закладу відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика із сучасними тренажерами, який придбано та встановлено за ініціативи та сприяння депутата обласної Ради Володимира Зарічанського.

Розділити з учнями та вчителями радісні емоції довгоочікуваного свята прийшли й жителі селища.

До шкільної спільноти, колективу та гостей звернувся директор Кивачівської школи Юрій Брацюк. Від себе особисто, всієї шкільної родини та громади він подякував Володимиру Анатолійовичу за таку чудову ініціативу та її втілення – купівлю та допомогу в облаштуванні спортивного майданчика. Тепер школярам будуть доступні не лише повноцінні уроки фізичного виховання, а й додаткові можливості для спортивних тренувань. Директор наголосив, що такі справи варті наслідування.

Подяку Володимиру Зарічанському за подарунок та організоване святкове дійство висловив й колишній голова Кивачівської селищної ради громади Василь Вдовик.

– Приємно, що наша школа стала хоч і маленькою, але частиною життя Володимира Анатолійовича, який має чітку життєву позицію та небайдужий до всього, що відбувається навколо нього, – зазначив колишній очільник громади.

– Крок за кроком ми йшли до втілення цього задуму. І нині маємо можливість насолоджуватися цією святковою подією. Я щиро сподіваюсь, що на цьому прекрасному майданчику зросте не одне покоління кивачівських спортсменів, – наголосив депутат обласної Ради.

Він подякував за співпрацю та допомогу всім, хто долучився до облаштування території спортмайданчика. Висловив сподівання, що школярі та молодь села присвячуватимуть свій вільний час заняттям спорту не лише задля зміцнення здоров’я, а й для веселого й корисного проведення дозвілля.

Повернутись Створено: 4 грудня 2017 року, 11:38 Переглядів: 636

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація