Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У коледжі культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича відбулися вибори директора Роздрукувати

Протягом чотирьох років посада директора комунального вищого навчального закладу «Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича» була вакантною. У квітні 2015-го його директор Станіслав Городинський очолив управління культури і мистецтв облдержадміністрації. За цей час кілька разів обласна Рада оголошувала конкурс на заміщення посади, однак, ніхто не виявляв бажання стати керівником коледжу.

20 травня закінчився прийом документів  на вищезазначену посаду. Документи подав один претендент – Станіслав Городинський, який впродовж 11 років, з 2004-го, очолював цей заклад.

Сьогодні, 30 травня, студенти та педагогічний колектив шляхом таємного голосування підтримали більшістю голосів кандидатуру Станіслава Городинського на посаду директора комунального вищого навчального закладу, який носить ім'я автора всесвітньо відомого «Щедрика».

– У нашому виборчому бюлетені був один кандидат, якого підтримали 133 виборці зі 162, це 76%. Залишилось 13 невикористаних бюлетенів для голосування та 2 виявились недійсними. Вибори пройшли у звичному режимі за високої явки виборців. Тож, Станіслав Станіславович Городинський вважається переможцем виборів, – прокоментувала голова виборчої комісії Світлана Поляковська.

Станіслав Городинський напередодні виборів презентував студентському та педагогічному колективу свою програму.

– Пріоритетними завданнями щодо вдосконалення навчально-виховного процесу обрав: збереження статусу навчального закладу, поповнення викладацького складу молодими фахівцями, активізація методичної допомоги мистецьким школам області  для підвищення професійної якості навчання, створення естрадно-джазового відділу та нових творчих колективів, – обіцяє Станіслав Городинський у своїй програмі  кандидата на посаду директора коледжу. – Також у планах утеплення фасаду коледжу та спортивної зали, реконструкція внутрішнього двору, капітальний ремонт класів та гуртожитку.

Кандидатура переможця виборів директора Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича Станіслава Городинського вноситься на розгляд сесії обласної Ради. Тож, остаточне рішення – за депутатами.

Повернутись Створено: 30 травня 2019 року, 18:01 Переглядів: 1111

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація