23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У коледжі культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича відбулися вибори директора Роздрукувати

Протягом чотирьох років посада директора комунального вищого навчального закладу «Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича» була вакантною. У квітні 2015-го його директор Станіслав Городинський очолив управління культури і мистецтв облдержадміністрації. За цей час кілька разів обласна Рада оголошувала конкурс на заміщення посади, однак, ніхто не виявляв бажання стати керівником коледжу.

20 травня закінчився прийом документів  на вищезазначену посаду. Документи подав один претендент – Станіслав Городинський, який впродовж 11 років, з 2004-го, очолював цей заклад.

Сьогодні, 30 травня, студенти та педагогічний колектив шляхом таємного голосування підтримали більшістю голосів кандидатуру Станіслава Городинського на посаду директора комунального вищого навчального закладу, який носить ім'я автора всесвітньо відомого «Щедрика».

– У нашому виборчому бюлетені був один кандидат, якого підтримали 133 виборці зі 162, це 76%. Залишилось 13 невикористаних бюлетенів для голосування та 2 виявились недійсними. Вибори пройшли у звичному режимі за високої явки виборців. Тож, Станіслав Станіславович Городинський вважається переможцем виборів, – прокоментувала голова виборчої комісії Світлана Поляковська.

Станіслав Городинський напередодні виборів презентував студентському та педагогічному колективу свою програму.

– Пріоритетними завданнями щодо вдосконалення навчально-виховного процесу обрав: збереження статусу навчального закладу, поповнення викладацького складу молодими фахівцями, активізація методичної допомоги мистецьким школам області  для підвищення професійної якості навчання, створення естрадно-джазового відділу та нових творчих колективів, – обіцяє Станіслав Городинський у своїй програмі  кандидата на посаду директора коледжу. – Також у планах утеплення фасаду коледжу та спортивної зали, реконструкція внутрішнього двору, капітальний ремонт класів та гуртожитку.

Кандидатура переможця виборів директора Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича Станіслава Городинського вноситься на розгляд сесії обласної Ради. Тож, остаточне рішення – за депутатами.

Повернутись Створено: 30 травня 2019 року, 18:01 Переглядів: 1014

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація