Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Копіївській територіальній громаді успішно реалізовуються соціальні проекти Роздрукувати

Заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради – керуючий справами Степан Нешик взяв участь у загальних зборах громадян, що відбулися 14 лютого у Копіївській територіальній громаді Тульчинського району. Як повідомила у своєму виступі Копіївський сільський голова Олена Чорна, за підсумками діяльності минулого року їхній територіальній громаді вдалось успішно реалізувати низку соціальних питань.

Зокрема, було відремонтовано сільський ФАП, облаштовано внутрішню вбиральню у загальноосвітній школі, вирішено питання газифікації населеного пункту.

У 2013 році, завдяки участі в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад проекту «Чиста водиця – здорового життя криниця», громада додатково залучила з обласного бюджету 21000,00 тис. грн.

Проте, питання забезпечення населення якісною питною водою та ремонту доріг залишаються ще досить проблемними для громади.

Відповідно до рішення загальних зборів, головним завданням на поточний рік є реалізація вищезазначених питань за рахунок участі в одинадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад (оголошеним обласною Радою 4 лютого 2014 року), а також коштів Швейцарсько-українського конкурсу «DESPRO».

Повернутись Створено: 17 лютого 2014 року, 12:36 Переглядів: 758

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація