23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Копіївській територіальній громаді успішно реалізовуються соціальні проекти Роздрукувати

Заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради – керуючий справами Степан Нешик взяв участь у загальних зборах громадян, що відбулися 14 лютого у Копіївській територіальній громаді Тульчинського району. Як повідомила у своєму виступі Копіївський сільський голова Олена Чорна, за підсумками діяльності минулого року їхній територіальній громаді вдалось успішно реалізувати низку соціальних питань.

Зокрема, було відремонтовано сільський ФАП, облаштовано внутрішню вбиральню у загальноосвітній школі, вирішено питання газифікації населеного пункту.

У 2013 році, завдяки участі в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад проекту «Чиста водиця – здорового життя криниця», громада додатково залучила з обласного бюджету 21000,00 тис. грн.

Проте, питання забезпечення населення якісною питною водою та ремонту доріг залишаються ще досить проблемними для громади.

Відповідно до рішення загальних зборів, головним завданням на поточний рік є реалізація вищезазначених питань за рахунок участі в одинадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад (оголошеним обласною Радою 4 лютого 2014 року), а також коштів Швейцарсько-українського конкурсу «DESPRO».

Повернутись Створено: 17 лютого 2014 року, 12:36 Переглядів: 731

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація