Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Копіївській територіальній громаді успішно реалізовуються соціальні проекти Роздрукувати

Заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради – керуючий справами Степан Нешик взяв участь у загальних зборах громадян, що відбулися 14 лютого у Копіївській територіальній громаді Тульчинського району. Як повідомила у своєму виступі Копіївський сільський голова Олена Чорна, за підсумками діяльності минулого року їхній територіальній громаді вдалось успішно реалізувати низку соціальних питань.

Зокрема, було відремонтовано сільський ФАП, облаштовано внутрішню вбиральню у загальноосвітній школі, вирішено питання газифікації населеного пункту.

У 2013 році, завдяки участі в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад проекту «Чиста водиця – здорового життя криниця», громада додатково залучила з обласного бюджету 21000,00 тис. грн.

Проте, питання забезпечення населення якісною питною водою та ремонту доріг залишаються ще досить проблемними для громади.

Відповідно до рішення загальних зборів, головним завданням на поточний рік є реалізація вищезазначених питань за рахунок участі в одинадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад (оголошеним обласною Радою 4 лютого 2014 року), а також коштів Швейцарсько-українського конкурсу «DESPRO».

Повернутись Створено: 17 лютого 2014 року, 12:36 Переглядів: 813

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація